0

کاردانو یا اتریوم ؟ کدام ارز دیجیتال در حال پیشرفت است و آینده موفقی دارد؟

کاردانو یا اتریوم
بازدید 691

چندین پروژه مهم ارزهای دیجیتال موفق شدند در صدر باقی بمانند و مقایسه هایی مانند کاردانو در مقابل اتریوم رایج شده است. کاردانو یک پلتفرم بلاک چین اثبات سهام است، درست مانند اتریوم 2.0 که با ارتقا مرج اتریوم انتقال را انجام داد. بنابراین، مقایسه ای طبیعی وجود دارد که کدام پروژه می تواند در آینده موفق تر باشد. اتریوم در رتبه اول درست پس از بیت کوین (BTC) قرار دارد. در حالی که کاردانو (ADA) در حال حاضر بر اساس ارزش بازار در رتبه 8 قرار دارد. اما سوال اینجاست. کدام ارز دیجیتال در حال پیشرفت است و آینده موفقی دارد؟ کاردانو یا اتریوم ؟

کاردانو یا اتریوم

در چند سال گذشته، لیست 20 ارز دیجیتال برتر شاهد تغییرات زیادی با ورود تازه واردان و فروپاشی پروژه های قدیمی بود. به طور مشابه، این امکان وجود دارد که در آینده تغییرات شدیدی در نحوه موقعیت‌یابی بازار کریپتو ایجاد شود. در چند سال گذشته شاهد افزایش استیبل کوین ها بودیم که تتر (USDT) و USDC به ترتیب در رتبه های سوم و چهارم قرار گرفتند. در این زمینه، بن آرمسترانگ، یک اینفلوئنسر ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی کرد که در حدود 6 تا 10 سال، کاردانو می‌تواند سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص دهد. او گفت کاردانو (ADA) می تواند از نظر ارزش بازار و پایگاه کاربر از اتریوم پیشی بگیرد و سرمایه گذاران کاردانو را به خرید اتریوم ترجیح دهند.

اکنون رسماً معتقدم که کاردانو در نهایت از نظر ارزش بازار و کاربران از اتریوم عبور خواهد کرد. این به زودی اتفاق نخواهد افتاد، اما، نقشه راه برای عرضه کامل ETH 2.0 کند خواهد بود. این بازه زمانی 6-10 سال پیش بینی می شود.

ارزش بازار اتریوم 157 میلیارد دلار است، در حالی که ارزش بازار کاردانو 12.58 میلیارد دلار می باشد. در این سطوح، اندازه بازار ETH حدود 13 برابر کاردانو است. با توجه به پلتفرم ردیابی قیمت کوین مارکت کپ در زمان نگارش، قیمت اتریوم به 1285.08 دلار رسیده است که در 24 ساعت گذشته 0.93 درصد کاهش یافته است. قیمت کاردانو (ADA) در حال حاضر 0.3673 دلار است که 0.33٪ در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است.

کاردانو (ADA) در سطح بحرانی

ADA احتمالاً یکی از بی ثبات ترین ارز های دیجیتال در چرخه بازار نزولی فعلی بوده است. شکست‌های پشت سر هم در صحنه کلان نیز به مبارزات بازار ارزهای دیجیتال در چند وقت اخیر افزوده است. در حال حاضر، بازار با فشارهای منفی متعدد در سناریوی اقتصاد جهانی دست و پنجه نرم می کند. در همین حال، تحلیلگران ارزهای دیجیتال مانند مایکل ون د پوپ احساس می کنند که کاردانو برای افزایش قیمت آماده است. او گفت که قیمت کاردانو در موقعیت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاران برای ادامه طولانی مدت در ADA است.

از سوی دیگر، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که ETH باید به سطح حمایت کلیدی در محدوده 1450 دلار برسد. به گفته Rekt Capital، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، اگر 2 ارز دیجیتال برتر به این محدوده برسد، می تواند به معنای شروع رالی صعودی باشد.

منبع: کوین گیپ

(1 امتیاز) - 5/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *