0

واریز میلیاردها شیبا به بایننس

واریز میلیاردها شیبا به بایننس
بازدید 461

داده‌های ارائه شده توسط پلتفرم Etherscan که در توییتر توسط حساب @Shibaplay_ پست شد، نشان می‌دهد که طی 24 ساعت گذشته، نهنگ‌ها در ارسال توکن‌های شیبا خود به صرافی بایننس فعال بوده‌اند. در این خبر به بررسی واریز میلیاردها شیبا به بایننس می پردازیم.

واریز میلیاردها شیبا به بایننس

چهار تراکنش بزرگ شناسایی شدند که در مجموع 800 میلیارد شیبا را انتقال دادند. این تراکنش‌ها پس از اینکه مدیرعامل بایننس در توییتر نوشت که مشکل برداشت‌های هنگفت از کیف پول‌های بایننس کمابیش رفع شده است و واریزی‌ها به این کیف پول‌ها بازگشته‌اند، ثبت شده‌اند.

چهار تراکنش ذکر شدند که هرکدام از آن‌ها از 150 میلیارد تا 207.8 میلیارد شیبا را انتقال دادند. در مجموع حدود 207 میلیارد شیبا، از یک آدرس ناشناس به یک کیف پول بایننس واریز شدند. این حجم شیبا حدود 1.8 میلیون دلار است. مقدار مشابهی از این میم کوین بین دو کیف پول ناشناس جابه‌جا شد.

در نهایت، 150 میلیارد شیبا به ارزش حدود 1.3 میلیون دلار، دوباره به صرافی بایننس منتقل شدند.

در روز 14 دسامبر، ژائو در توییتر اعلام کرد که مشکل برداشت‌های سنگین از بایننس رفع شده است و روند واریزها از سر گرفته شده است. سایت U.Today گزارش کرد که در یک مقطع زمانی، 800 میلیون دلار جریان ورودی خالص اتریوم ثبت شد.

در روز پیش از آن، سرمایه گذاران و معامله‌گران سخت مشغول تبدیل بایننس کوین و BUSD به اتریوم و توکن‌های ERC20 بودند تا آن‌ها را برای کیف پول‌های سرد یا صرافی‌های دیگر، برداشت کنند. قیمت بایننس کوین به شدت افت کرد. طی یک روز، نزدیک به 2 میلیارد دلار برداشت رمز ارزی انجام شد.

هرچند، ژائو در توییتی نوشت که این صرافی با برداشت‌های بزرگتری طی فروپاشی FTX و لونا مواجه شده است و جابه‌جایی دارایی مذکور، حتی در میان پنج برداشت بزرگ دیده شده هم رتبه بندی نمی‌شود.

این برداشت‌ها، پس از اینکه دفتر دادستان آمریکا اعلام کرد که آن‌ها در حال بررسی اتهام پولشویی برای بایننس هستند رخ دادند.

u.today

(1 امتیاز) - 5/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *