0

مراقب باشید : خروج 1.8 میلیارد از بایننس

خروج 1.8 میلیارد از بایننس
بازدید 450

افزایش برداشت ارزهای دیجیتال از بایننس، ظاهراً دوباره نگرانی سرمایه‌گذاران نسبت‌به وضعیت صرافی‌های متمرکز را افزایش داده است. ضمن اینکه برداشت یو‌اس‌دی کوین (USDC) از این پلتفرم معاملاتی موقتاً به‌حالت تعلیق درآمده است. در این خبر به بررسی خروج 1.8 میلیارد از بایننس می پردازیم.

خروج 1.8 میلیارد از بایننس

نگرانی درباره وضعیت صرافی بایننس و سلامت مالی این پلتفرم از روز گذشته افزایش یافته است. بخشی از این نگرانی‌‌ها به‌خاطر گزارش‌های مربوط به برداشت ۵۰میلیون دلار سرمایه از صرافی بایننس توسط جاستین سان، بنیان‌گذار شبکه ترون است. سان اما، برای بازگرداندن آرامش به بازار، توییتی را حاوی یک پیوند به کاوشگر بلاک چین اتراسکن منتشر کرد که نشان می‌داد او ۱۰۰میلیون دلار یو‌اس‌دی کوین را به این صرافی بازگردانده است.

داده‌های درون‌زنجیره‌ای (On-chain) نشان می‌دهند طی ۲۴ ساعته گذشته مجموعاً و از طریق تمام شبکه‌های بلاک چینی، ۱.۸میلیارد دلار سرمایه از صرافی بایننس خارج شده است.

خروج 1.8 میلیارد از بایننس
خروج 1.8 میلیارد از بایننس

بر اساس داده‌های موجود در پلتفرم تحلیلی نانسن (Nansen)، مجموعه پکسوس (Paxos) و صرافی هوبی (Huobi) دریافت‌کننده بخشی قابل‌توجهی از سرمایه ورودی روز گذشته صرافی‌های ارز دیجیتال بوده‌اند و روی‌هم‌رفته ۱۶۴میلیون دلار واریزی داشته‌اند.

صرافی کوین بیس نیز در این مدت، به‌ویژه در ساعت‌های معاملاتی مربوط به منطقه آسیا، شاهد ورود سرمایه به پلتفرم خود بوده است و در طول روز به‌طور خالص حدود ۸میلیون دلار ورودی داشته است.

خروج 1.8 میلیارد از بایننس
خروج 1.8 میلیارد از بایننس

بایننس کوین (BNB)، توکن وابسته به مجموعه بایننس که اغلب اوقات موفقیت‌ها یا عوامل منفی مرتبط با صرافی بایننس روی عملکرد آن اثر محسوس می‌گذارد، طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۶درصد از ارزش خود را از دست داده است و اکنون حوالی ۲۶۶ دلار خریدوفروش می‌شود.

داده‌های پلتفرم دیفای لاما (DeFiLlama) نیز نشان می‌دهد ارزش کل سرمایه قفل‌شده در پروتکل‌های غیرمتمرکز فعال در شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) طی شبانه‌روز گذشته ۴.۵درصد افت کرده است.

خروج 1.8 میلیارد از بایننس
خروج 1.8 میلیارد از بایننس

بایننس صبح روز گذشته در توییتی اعلام کرد که برداشت‌های ارز دیجیتال باثبات یو‌اس‌دی کوین را موقتاً متوقف کرده است و دلیل آن را هم مبادله مقداری بی‌یو‌اس‌دی (BUSD) با یو‌اس‌دی کوین عنوان کرد.

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس نیز به این نکته اشاره کرد که بخشی از این مبادله نیازمند به‌روزرسانی یک حساب دلاری در بانکی واقع در نیویورک است و تا زمان بازگشایی این بانک در آمریکا تکمیل آن امکان‌پذیر نخواهد بود. او این موضوع را هم مطرح کرد که واریزی جاستین سان به بایننس مربوط به فرایند استقرار مقداری BUSD در شبکه ترون بوده است.

coindesk

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *