0

تحلیل قیمت شیبا سال 2023

تحلیل قیمت شیبا سال 2023
بازدید 709

با توجه به آرای شرکت‌کنندگان در جدیدترین نظرسنجی وبسایت CoinmarketCap، میم کوین محبوب شیبا اینو (SHIB) پتانسیل زیادی برای رشد در سال ۲۰۲۳ دارد. در این پست به تحلیل قیمت شیبا سال 2023 می پردازیم.

تحلیل قیمت شیبا سال 2023

بر اساس نتایج این نظرسنجی، انتظارات کلی برای بازار ارزهای دیجیتال در سال آینده مثبت است و بیش از ۸۲٫۶ درصد از شرکت‌کنندگان معتقدند که رمزارزها در سال ۲۰۲۳ صعودی خواهند بود. علاوه بر این، در حالی که تعداد کاربران بدبین و خوش‌بین نسبت به آینده شیبا، دوج کوین (Doge) و ریپل (XRP) تقریباً برابر است، شک و تردید کمی نسبت به آینده بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و پالیگان (Matic) وجود دارد. پالیگان در ماه‌های اخیر پیشرفت حیرت‌انگیزی داشته و اکنون در جایگاه دهم فهرست ارزهای دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار دارد.
علاوه بر این، جالب است بدانید که احساسات پیرامون کاردانو (ADA) نیز کاملاً مثبت است. همچنین، سولانا (Sol) هم به طور غیرمنتظره‌ای چشم‌انداز خوش‌بینانه‌ای را برای سال ۲۰۲۳ دریافت کرده است.
این نظرسنجی همچنان ادامه خواهد یافت و درست قبل از پایان سال به پایان خواهید رسید. اگرچه نتایج فعلی بسیار دلگرم‌کننده است، اما در عین حال، نگرانی‌هایی هم وجود دارد. از یک طرف، علی‌رغم تمام آشفتگی‌هایی که باعث خروج صدها میلیارد دلار از بازار شده، کاربران همچنان امیدوار و خوش‌بین هستند. اما از طرف دیگر، همان‌طور که وارن بافت (Warren Buffett) می‌گوید، «هنوز خون در خیابان‌ها جاری نشده است» و ممکن است بازار خرسی همچنان ادامه داشته باشد.تحلیل قیمت شیبا سال 2023

u.today

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *