0

بهترین توکن متاورسی 2023

بهترین توکن متاورسی 2023
بازدید 701

اصطلاح متاورس این روزها به یک موضوع داغ تبدیل شده و بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری جهان، سرمایه‌گذاری‌های هنگفتی را برای ساخت متاورس انجام می‌دهند. اگرچه این فناوری هنوز به طور گسترده‌ای مورد پذیرش قرار نگرفته، اما به سرعت توجه سرمایه‌گذاران حوزه فناوری و همچنین سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. در این مطلب به بررسی بهترین توکن متاورسی 2023 می پردازیم.

بهترین توکن متاورسی 2023

با نگاهی به داده‌های بازار می‌توان مشاهده کرد که قیمت ۳ توکن پیشرو در بخش متاورس، یعنی ایپ کوین (APE)، دیسنترالند (MANA) و سندباکس (SAND)، به طور میانگین ۹۰ درصد از اوج تاریخی خود کاهش یافته است. با این حال، به گفته کارشناسان، اکنون زمان خوبی برای خرید و سرمایه‌گذاری در این پروژه‌ها است؛ چراکه این ارزهای دیجیتال احتمالاً در سال ۲۰۲۳ بازدهی قابل‌توجهی خواهند داشت.

۱.توکن ایپ کوین

در زمان نگارش این خبر، ایپ کوین در محدوده قیمتی ۴٫۰۸ دلار معامله می‌شود که ۲٫۶ درصد نسبت به ۲۴ ساعت گذشته رشد دارد.

به دلیل افزایش تبلیغات در مورد پاداش‌های استیکینگ ایپ کوین، این ارز دیجیتال اکنون در فاز خرید قرار دارد و بسیاری از معامله‌گران کریپتو سعی دارند با خرید APE و واریز آن در یک استخر استیکینگ، از این پاداش‌ها سود ببرند.

بنابراین، با فعال شدن قابلیت استیکینگ برای APE، تقاضا برای این ارز دیجیتال و در نتیجه، قیمت آن افزایش یافته است.

 بهترین توکن متاورسی 2023
بهترین توکن متاورسی 2023

همان‌طور که در شکل بالا نیز مشاهده می‌شود، آدرس‌های فعال روزانه برای ایپ کوین طی چند هفته گذشته افزایش چشمگیری داشته است. متعاقباً، رشد شبکه ایپ کوین نیز افزایش یافته است.

 بهترین توکن متاورسی 2023
بهترین توکن متاورسی 2023

۲. توکن دیسنترالند

در زمان نگارش این خبر، دیسنترالند در محدوده قیمتی ۰٫۳۹ دلار معامله می‌شود که ۶٫۵ درصد نسبت به ۲۴ ساعت گذشته رشد دارد.

دیسنترالند یکی از پروژه های قدیمی است که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد. از ۲۴ اکتبر، این ارز دیجیتال سومین توکن بزرگ از نظر ارزش بازار در بخش متاورس بوده است.

 بهترین توکن متاورسی 2023

۳. توکن سندباکس

در زمان نگارش این خبر، سندباکس در محدوده قیمتی ۰٫۵۷ دلار معامله می‌شود که نزدیک به ۶ درصد نسبت به ۲۴ ساعت گذشته رشد دارد.

سندباکس اساساً یک بازی است و از پشتیبانی برندهای معروف صنعت بازی مانند Atari برخوردار است. این پروژه با استفاده از فناوری واقعیت مجازی (VR)، در حال کشف چشم‌انداز متاورس است.

یکی دیگر از عوامل امیدوارکننده در مورد این پروژه، عرضه محدود رمزارز آن به ۳ میلیارد توکن است که ۱٫۵ میلیارد آن اکنون عرضه شده و در حال استفاده است. با مشاهده محبوبیت روزافزون سندباکس، چندین پروژه و شرکت بزرگ، قطعه زمینی را در این جهان مجازی خریداری کرده‌اند، از جمله بانک جهانی چندملیتی HSBC، Standard Chartered Bank و PricewaterhouseCoopers.

coingape

(5 امتیاز) - 4.2/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *