قیمت لحظه ای سند باکس

Loading...
The Sandbox
The Sandbox
 (SAND)
Rank # {{ details.market_data.market_cap_rank }}
$ {{ reformat(rate) }}

{{ getPrice }} تومان

محاسبه با نرخ تتر: 58,650 تومان
عرضه کل {{ reformat(details.market_data.total_supply) }} SAND
سکه در گردش {{ reformat(details.market_data.circulating_supply) }} SAND

یک روز یک هفته یک ماه دو ماه شش ماه یک سال
{{ details.market_data.price_change_percentage_24h }} {{ details.market_data.price_change_percentage_7d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_30d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_60d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_200d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_1y }}

نمودار تحلیلی


نمودار تکنیکال


Sandbox (SAND) چیست؟ 

Sandbox که در سال 2011 توسط Pixowl راه اندازی شد، یک دنیای مجازی مبتنی بر بلاکچین است که به کاربران اجازه می دهد تا دارایی های دیجیتال را در قالب یک بازی ایجاد کنند، بسازند، بخرند و بفروشند. Sandbox با ترکیب توانایی های سازمان های مستقل غیرمتمرکز (DAO) و توکن های غیرقابل تعویض (NFT)، یک پلتفرم غیرمتمرکز برای یک جامعه بازی پر رونق و در حال پیشرفت ایجاد می کند. 

طبق وایت پیپر رسمی، ماموریت اصلی پلتفرم Sandbox معرفی موفقیت آمیز فناوری بلاکچین در جریان اصلی بازی است. این پلتفرم بر تسهیل یک مدل خلاقانه «بازی برای کسب درآمد» تمرکز دارد که به کاربران این امکان را می دهد تا همزمان هم خالق باشند و هم گیمر. Sandbox با معرفی توکن ابزار SAND که تراکنش ها را در این پلتفرم تسهیل می کند، از توانایی های فناوری بلاکچین استفاده می کند. 

بنیانگذاران Sandbox چه کسانی هستند؟ 

Arthur Madrid یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Pixowl است و یکی از عوامل اصلی و محرک Sandbox است. او در سال 2000 در رشته اقتصاد از دانشگاه پاریس دوفین فارغ التحصیل شد. کار حرفه ای Madrid به عنوان مشاور در Eurogroup Consulting فرانسه آغاز شد، اما خیلی زود روحیه کارآفرینی خود را پیدا کرد. در سال 2001 او 1-Click Media را تأسیس کرد که بعداً توسط Ipercast خریداری شد. 

Sebastien Borget نیز یکی از بنیانگذاران Pixowl است و به عنوان مدیر اجرایی این شرکت فعالیت می کند. او در سال 2007 در رشته شبکه های کامپیوتری و ارتباطات از راه دور از موسسه ملی مخابرات فارغ التحصیل شد. فعالیت حرفه ای او به عنوان سرپرست پروژه برای رسانه 1-Click آغاز شد و از آن زمان تاکنون، Arthur Madrid و Sebastien Borget زوج کارآفرین این پروژه بوده اند. آنها Pixowl را در سال 2011 تأسیس کردند و به طور مداوم روی پروژه هایی با هم کار می کردند. 

 

چه چیزی Sandbox را منحصر به فرد می کند؟ 

Sandbox یک پلتفرم منحصر به فرد است زیرا فناوری بلاکچین را به دنیای بازی معرفی می کند. از نظر پذیرش و به کار گیری فناوری بلاکچین، صنعت بازی یک بازار بزرگ و دست نخورده است، و Pixowl این موضوع را در سال 2011 متوجه شد.  Sandboxقصد دارد با ایجاد جهانی که در آن گیمرها می توانند دارایی های مبتنی بر بلاکچین را ایجاد و جمع آوری کنند، این بازار را متحول کند. و در بازار جهانی بازی جایگاهی برای خود ایجاد می کند. 

با تمرکز بر محتوای تولید شده توسط کاربر، Sandbox یک متاورسی از بازیکنان درگیر ایجاد می کند که به توسعه بیشتر این پلتفرم کمک می کنند. نه فقط این، بلکه Sandbox با معرفی توکن SAND، حاکمیت غیرمتمرکز را نیز به کار می گیرد و گسترش می دهد و به کاربران اجازه می دهد نظرات و ایده های خود را در مورد توسعه این پروژه به اشتراک بگذارند. به لطف این فناوری در حال تکامل و پیشرفت، حاکمیت غیرمتمرکز در پروژه های مبتنی بر بلاکچین به یک امر ضروری تبدیل شده است. 

این شرکت با موفقیت شروع به کار کرد و حمایت و سرمایه گذاری بسیاری از نام های بزرگ در صنعت بازی را به خود جذب کرد. که این نام ها شامل برندهایی مانند Atari، Helix و CryptoKitties هستند. 

 

چند کوین Sandbox (SAND) در گردش است؟ 

حداکثر و مجموع عرضه 3,000,000,000 توکن SAND وجود دارد. در حال حاضر، حدود 680،266،194 توکن SAND در گردش هستند که نشان دهنده 23٪ از کل عرضه موجود تا مارس 2021 است. 

از کل عرضه توکن، حدود 25.82٪ در ذخیره شرکت کنار گذاشته شد. 17.18 درصد دیگر برای فروش سید این توکن اختصاص یافت. بنیانگذاران و اعضای تیم نیز حدود 31 درصد از کل عرضه توکن توزیع شده بین خود را نگه داشتند. حدود 12 درصد از کل عرضه برای فروش اختصاصی Launchpad بایننس و 10 درصد دیگر به عنوان پاداش به مشاوران پروژه اختصاص داده شد. 

 

شبکه Sandbox چگونه امنیت خود را برقرار می کند؟ 

از آنجایی که دنیای مجازی Sandbox بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است، با مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) ایمن شده است. توکن SAND نسخه استاندارد توکن ERC-20 است، به این معنی که مالکان می توانند آن را استیک کنند و از سود های استیک کردن خود بهره مند شوند. 

برخلاف مکانیزم اجماع اثبات کار (PoW) که توسط بلاکچین بیت کوین به کار می رود، PoS برای اعتبارسنجی تراکنش ها به مقادیر زیادی نیروی الکتریکی یا محاسباتی نیاز ندارد. و همچنین به سهام دارانی متکی است که دارای بیشترین دارایی در توکن های SAND هستند. مکانیسم اجماع PoS امکان استفاده در زمینه های متنوعی را فراهم می کند و در عین حال امنیت وجوه استیک شده را نیز تضمین می کند. 


Trending Coins

پشتیبانی و تیکت ثبت سفارش فروش ارز دیجیتال ارسال مدارک مالی و حسابداری