0

دیدگاه میهایلو بیالیک در مورد اتریوم

میهایلو بیالیک
بازدید 635

با انتقال به یک بلاک چین مقیاس پذیر و مقاوم در برابر انرژی برای اتریوم، بسیاری با توجه به بزرگی و پیچیدگی ارتقای Merge، آینده این کوین محبوب را مورد تردید قرار داده اند. در این پست به بررسی دیدگاه میهایلو بیالیک می پردازیم.

دیدگاه میهایلو بیالیک

اما، در میان استیک کنندگان برجسته، یک پروژه خاص به شدت در مورد آینده اتریوم صعودی باقی می‌ماند، که آن پروژه چیزی نیست جز راه حل مقیاس‌پذیری لایه دو، پالیگان(Polygon).
در کنفرانس سالانه انجمن اتریوم در پاریس، مدیر رویدادهای کوین تلگراف، ماریا ای(Maria A)، با معاون رشد پالیگان، میهایلو بیالیک(Mihailo Bjelic) ، در مورد این موضوع صحبت کرد. در اینجا چیزی است که بیالیک در مورد ادغام می گفت:


“این یک ارتقاء است که میلیون ها کاربر، میلیاردها سرمایه و ده ها هزار برنامه کاربردی دارد. هرگز آسان نیست، اما Merge بیش از دو سال است که در حال انجام است. همه شبکه های آزمایشی موفق بوده اند، کدها آدیت شده است و… بنابراین من فکر می کنم ما بیش از حد آماده برای ارتقا هستیم.”

سپس بیالیک توضیح داد که به احتمال زیاد اتریوم در بازار نزولی دوام بیاورد و بهبود یابد: “دو دلیل دارد، اول، ارتقاء آن است و بیش از 90٪ فعالیت در حال وقوع است. دلیل دوم این است که اتریوم با اختلاف بسیار زیاد ایمن ترین، غیرمتمرکزترین و قابل برنامه ریزی ترین بلاک چین در جهان است که مرکز وب چند زنجیره ای است که ما در تلاش هستیم تا به طور بالقوه به میلیاردها کاربر دسترسی پیدا کنیم.”
همزمان با این مصاحبه، پالیگان روز چهارشنبه اعلام کرد که Polygon zkEVM یا ماشین مجازی اتریوم با دانش صفر را راه‌اندازی کرده است که به طور بالقوه خروجی تراکنش بلاک چین را به سطوح بیشتری افزایش می‌دهد که دارای سازگاری کامل با EVM، مقیاس پذیری و امنیت با استفاده از قدرت اثبات دانش صفر است.
پالیگان بیش از 30000 برنامه کاربردی و 140 میلیون کیف پول کاربر را از زمان شروع خود ایجاد کرده است.

منبع:cointelegraph

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *