0

صرافی Zipmex به میزان 50 میلیون دلار سرمایه جمع آوری می کند

صرافی Zipmex
بازدید 600

صرافی Zipmex، یکی از برجسته‌ ترین صرافی‌ های رمزارزی جنوب شرق آسیا، اعلام کرده است که در تلاش است تا 50 میلیون دلار سرمایه، برای حل مشکل ترازنامه خود جمع‌ آوری کند.

صرافی Zipmex

نمایندگان زیپمکس از طریق یک پست توییتری در روز یکشنبه اظهار داشتند که گفتگوهای آن ها با طرف های مختلف علاقه مند به سرمایه گذاری، پیشرفت قابل توجهی داشته است. صرافی گفت:

یکی از آن طرفین شرایطی را در یک تفاهم نامه ارائه کرده است که شامل تعهدات محرمانه ماندن اطلاعات است تا بتواند فرآیند بررسی دقیق را آغاز کند.

هفته گذشته، این صرافی رمزارزی، بنا به دلایلی مختلف از جمله شرایط نوسانی بازار و همچنین مشکلات مالی با شرکای اصلی خود برداشت ها را متوقف کرد. صرافی به مشتریان خود اطلاع داد که تمامی برداشت ها تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد شد.

مشکلات زیپمکس پیامد اجتناب ناپذیر سقوط بازار است که دنیای رمزارزها ماه گذشته تجربه کرد. سلسیوس اولین شرکت بود و پس از آن Babel Finance، Three Arrows Capital، FTX، Deribit و BitMEX قرار گرفتند. فروپاشی این مؤسسات نسبتاً باثبات، امواج شوک را در سراسر صنعت ایجاد کرد. به گفته تحلیلگران، این به هم پیوستگی این مشاغل بود که باعث شد آنها مانند دومینو سقوط کنند.

اما به نظر می رسد که بازار در این هفته در حال بهبود است، زیرا بیت کوین و اتریوم پس از هفته ها قرار گرفتن در وضعیت قرمز، رشدهایی را نشان دادند. بیت کوین 5.9 درصد افزایش در دو هفته گذشته و اتریوم 28.8 درصد افزایش در 14 روز گذشته را ثبت کرده است. اگرچه اینها ممکن است پیشرفت های چشمگیری نباشند، اما سرمایه گذاران رمزارزها خوشحال هستند که بازار به صورت شارپی در حال سقوط نیست.

منبع: coinquora

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *