0

صرافی FTX در مسیر خریداری Bithumb

صرافی FTX
بازدید 578

بلومبرگ روز جمعه گزارش داد که صرافی FTX در مسیر خرید Bithumb، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال کره جنوبی است. به گفته منابع ناشناس آگاه، این معامله در حال حاضر در مرحله پیشرفته است. شرایط مالی آن هنوز فاش نشده است. با این حال، شایان ذکر است که هر دو طرف از اظهار نظر در مورد معامله خودداری کرده اند. در اکتبر 2018، Bithumb توسط کنسرسیوم جهانی BK، که توسط جراح زیبایی مشهور دکتر کیم بیونگ گان رهبری می شود، به مبلغ 354 میلیون دلار خریداری شد.

مارس گذشته، رسانه کره جنوبی ناور گزارش داد که غول بانکی آمریکایی مورگان استنلی در مسیر خرید Bithumb تا سقف 441 میلیون دلار است. با این حال، معامله هرگز اتفاق نیفتاد. پیش از آن، برخی از رسانه های جنوبی گزارش دادند که نکسون نیز به دنبال خرید Bitstamp بود، اما شرکت بازی سازی کره ای این شایعات را رد کرد.

صرافی FTX

در اواخر ژوئن، بلومبرگ گزارش داد که FTX در حال آماده شدن برای خرید اپلیکیشن معاملاتی محبوب Robinhood است. با این حال، FTX طرح تملک را رد کرد. FTX در بحبوحه سقوط مداوم بازار در حال انجام یک سری خرید بوده است. این غول رمزارز اخیراً با BlockFi به توافق رسیده است که به آن اجازه می‌دهد تا با قیمت 240 میلیون دلار وام‌دهنده رمزارز مورد بحث را خریداری کند. در اوایل این ماه، بانکمن-فرید به رویترز گفت که شرکت او چند میلیارد دلار برای نجات شرکت‌های مشکل‌دار ارزهای دیجیتال در اختیار دارد. صرافی همچنین قصد دارد پس از اینکه ارزش صرافی در ژانویه به رقم عظیم 32 میلیارد دلار رسید، سرمایه بیشتری جمع آوری کند. مشخص نیست که غول ارزهای دیجیتال قصد دارد چه مقدار سرمایه اضافی جذب کند.

منبع:utoday

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *