0

دیدگاه جیم کریمر : نابودی دوج کوین، ریپل و لایت کوین

دیدگاه جیم کریمر
بازدید 683

جیم کریمر، خبرنگار مشهور در حوزه مسائل مالی، در صحبت با بکی کوییک، مجری برنامه Squawk Box، گفت که در حال حاضر، هیچکس نباید نسبت به رمز ارزها بدبین باشد. در این پست به بررسی دیدگاه جیم کریمر می پردازیم.

دیدگاه جیم کریمر

در حقیقت، وی خصوصا نسبت به سه کوین برجسته یعنی دوج کوین، ریپل و لایت کوین، دید منفی دارد. وی اذعان کرد که این کوین‌ها حدود 80 میلیارد دلار ارزش غیر بیت کوینی دارند و محکوم به نابودی هستند.

همانطور که پیش‌تر توسط سایت U.Today گزارش شد، کریمر ریپل، دوج کوین و سولانا را به شدت مورد انتقاد قرار داده بود و آن‌ها را کلاهبرداری‌های بزرگ خطاب کرده بود.

در کل، این کارشناس مسائل مالی که در مجموع بورس را به دارایی دیجیتال ترجیح می‌دهد، به طور مداوم در حال انتقاد از رمز ارزهای برجسته بازار، به جز بیت کوین و اتریوم، بوده است. همانطور که توسط سایت U.Today گزارش شد، در سال 2020، زمانی که بیت کوین در سطح قیمت 12000 دلار معامله میشد، وی در این دو کوین دیجیتال برجسته سرمایه گذاری کرد. بنا به توییت پیشین وی، یک سال بعد زمانی که بیت کوین به اوج تاریخی حدود 69000 دلار دست یافت و قیمت اتریوم نیز رشد کرد، کریمر از سود حاصل از بیت کوین و اتریوم جهت خرید یک مزرعه و یک قایق استفاده کرد.

وی به انتقاد از بقیه‌ی رمز ارزها و مشکوک خواندن آن‌ها ادامه می‌دهد و هشدار می‌دهد که جهت جلوگیری از خسارت هر ساله، از سرمایه گذاری در آن‌ها خودداری کنند.

یکی از توسعه دهندگان دوج کوین، میشی لومین، به انتقادات تند کریمر پیرامون این میم کوین پاسخ داد. وی اذعان کرد که دوج کوین نمی‌تواند کلاهبرداری باشد؛ چرا که توسط یک سازمان یا فرد گردانده نمی‌شود و بنابراین، تنها ذینفع آن، جامعه‌ی آن است.

u.today

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *