0

صرافی ارزدیجیتال EDX Markets راه اندازی شد

صرافی ارزدیجیتال EDX Markets
بازدید 391

در یک اقدام جالب‌توجه، شرکت مدیریت سرمایه فیدلیتی (Fidelity Investments) با همکاری بانک و بازارساز جهانی سیتادل سکیوریتیز (Citadel Securities)، شرکت خدمات مالی و بانکداری چارلز شواب (Charles Schwab) و برخی دیگر از شرکت‌های مالی بزرگ، یک صرافی ارز دیجیتال جدید را با نام EDX Markets راه‌اندازی کرده است. در این پست به بررسی صرافی ارزدیجیتال EDX Markets می پردازیم.

صرافی ارزدیجیتال EDX Markets

پروژه EDX Markets که ۹ ماه پیش معرفی شده بود، در هفته‌های اخیر در سکوت شروع به انجام معاملات کرده و سرانجام، راه‌اندازی رسمی خود را از طریق بیانیه‌ای که روز سه‌شنبه منتشر شد، تأیید کرد.

راه‌اندازی صرافی EDX Markets نشان می‌دهد که علی‌رغم فشارهای نظارتی اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده بر بخش کریپتو، برخی از مؤسسات وال استریت همچنان علاقه خود به ارزهای دیجیتال را حفظ کرده‌اند.
صرافی EDX Markets، اولین صرافی در نوع خود است که با ایجاد امکان تجارت ایمن و سازگار با دارایی‌های دیجیتال از طریق واسطه‌های مورد اعتماد، به تقاضای پنهان برای تجارت دارایی‌های دیجیتال رسیدگی می‌کند. لازم به ذکر است که این صرافی از نوع غیرحضانتی است که مستقیماً دارایی‌های دیجیتالی مشتریان خود را مدیریت نمی‌کند. در حال حاضر، صرافی EDX Markets فقط خدمات معاملاتی مربوط به بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین، را ارائه می‌دهد.

راه‌اندازی صرافی EDX Markets با واکنش‌های متفاوتی از سوی جامعه کریپتو مواجه شده است. در حالی که برخی، حرکت شرکت‌های مالی سنتی برای ورود به بازار کریپتو را ستایش می‌کنند، برخی دیگر به تسلط این شرکت‌ها در بازار کریپتو اشاره کرده‌اند. در همین راستا، یک حساب در توییتر با نام کاربری HsakaTrades نوشت:

صرافی‌های بومی کریپتو را در دعاوی قضایی غرق کنید، پیرامون آنها ترس ایجاد کنید و سپس، اجازه دهید کرکس‌های TardFi (امور مالی سنتی) وارد شوند.

لازم به ذکر است که انتشار خبر راه‌اندازی این صرافی در ۲۴ ساعت گذشته، یکی از اخباری بود که قیمت بیت کوین واکنش مثبتی به آن نشان داد و تا مرز ۲۹ هزار دلار صعود کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *