0

رکورد جدید در تاریخ سولانا

رکورد جدید در تاریخ سولانا
بازدید 351

سولانا (SOL) طی سه ماه گذشته افزایش قابل‌توجهی را در کل تراکنش‌های روزانه خود تجربه کرده که این افزایش، رکورد تاریخی جدیدی را برای این پروتکل رقم زده است. در این پست به بررسی رکورد جدید در تاریخ سولانا می پردازیم.

رکورد جدید در تاریخ سولانا

بر اساس داده‌های پلتفرم اطلاعات رمزارزی آرتمیس (Artemis)، سولانا با ۵۱.۶۳ میلیون تراکنش روزانه رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است. این نقطه عطف قابل‌توجه از روند عمومی سولانا کاملاً فاصله گرفته؛ زیرا این شاخص قبلاً و در اواخر ماه آگوست در حدود ۲۰ میلیون تراکنش قرار داشت.

به نظر می‌رسد که اخبار بنیادی مرتبط با پروتکل سولانا، خریداران را ترغیب کرده و به این ترتیب، مقدار تراکنش روزانه آن به بیش از ۲۰ میلیون رسیده است.
یکی از این تلاش‌ها در تاریخ ۱۳ سپتامبر ثبت شد که طی آن، سولانا حدود ۱۸.۵۸ میلیون تراکنش روزانه را ثبت کرد. هرچند این تراکنش‌ها قابل مقایسه با رکورد جدید ثبت‌شده نیستند، اما از تراکنش‌های پروتکل‌های رقیب مانند اتریوم (ETH)، پالیگان (MATIC)، آپتوس (APT) و پروتکل نیر (NEAR) به طور چشمگیری بهتر است.
در تاریخ ۲۳ نوامبر، زمانی که سولانا تعداد تراکنش‌های روزانه ۲۱.۱ میلیونی را تجربه می‌کرد، تعداد تراکنش‌های اتریوم، ۱.۱۲ میلیون بود، این در حالی است که این شاخص برای پالیگان حدود ۷.۸۷ میلیون تراکنش را نشان می‌داد. پروتکل‌های آپتوس و نیر نیز به ترتیب ۳۰۲.۸۳ هزار و ۱.۷۷ میلیون تراکنش را به ثبت رسانده بودند.

در زمان نگارش این خبر، قیمت سولانا با ۲.۹۳ درصد افزایش روزانه به ۵۸ دلار رسیده و یکی از بهترین آلت کوین‌های بازار است. تعداد قابل‌توجه تراکنش‌های سولانا منجر به افزایش ۶ درصدی حجم معاملات و رسیدن آن به ۱,۲۱۵,۳۹۴,۵۷۹ دلار شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *