0

دلایل ارسال میلیاردها شیبا به صرافی‌ آپ‌ بیت

دلایل ارسال میلیاردها شیبا به صرافی‌ آپ‌ بیت
بازدید 307

در اقدامی شگفت‌انگیز، صرافی بزرگ کره‌ای آپ‌بیت (Upbit)، در ۲۴ ساعت گذشته شاهد هجوم توکن‌های شیبا اینو (SHIB) بود که در مجموع، به رقم خیره‌کننده ۸۴ میلیارد SHIB، به ارزش بیش از ۷۰۰ هزار دلار رسید. در این مطلب به بررسی دلایل ارسال میلیاردها شیبا به صرافی‌ آپ‌ بیت می پردازیم.

دلایل ارسال میلیاردها شیبا به صرافی‌ آپ‌ بیت

شیبا اینو در حال حاضر جایگاه صدم را در میان جفت‌ ارزهای معاملاتی آپ‌بیت دارد و دارای حجم معاملاتی کمی بیش از ۲٫۷ میلیون دلار است. با توجه به اینکه ارزش این تراکنش‌ها قابل‌توجه بوده و بیش از ۲۵ درصد از کل حجم معاملات شیبا اینو در آپ‌بیت را تشکیل می‌دهد، این نقل و انتقالات پیچیدگی غیرمنتظره‌ای به خود گرفته و سؤالات زیادی را در مورد انگیزه‌های پشت آن ایجاد شده است.

برخلاف معمول، این نقل و انتقالات عظیم شیبا اینو در داخل سپرده‌های خود صرافی اتفاق افتاد و تأثیرات خارجی حداقل بود. یک تئوری رایج این است که آپ‌بیت ممکن است در حال اجرای یک حرکت استراتژیک برای سازماندهی مجدد دارایی‌های دیجیتال خود باشد. از طرفی، این فرضیه هم مطرح است که این حرکات اساسی ممکن است نشانه‌ای از یک ابتکارعمل آتی مرتبط با میم کوین محبوب شیبا اینو باشد.
از این رو، علاقه‌مندان به شیبا اینو باید منتظر اتفاقات بعدی در رابطه با ارسال این رقم شگفت‌انگیز از SHIB به صرافی آپ‌بیت باشند.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *