0

توکن سوزی ۳۳۰ میلیون شیبا

توکن سوزی ۳۳۰ میلیون شیبا
بازدید 495

آخرین داده‌های مرتبط با شیبا اینو (SHIB) نشان می‌دهند که نرخ توکن‌سوزی این میم کوین به طور چشمگیری افزایش یافته و در مقایسه با ارقام بسیار پایین در روزهای قبل، اکنون با یک افزایش ۱,۶۱۹ درصدی روبه‌رو است. طبق گزارش‌ها، در طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۳۰ میلیون توکن شیبا اینو سوزانده شده است. در این پست به بررسی توکن سوزی ۳۳۰ میلیون شیبا می پردازیم.

توکن سوزی ۳۳۰ میلیون شیبا

سوزاندن توکن به فرایندی اطلاق می‌شود که منجر به حذف دائمی توکن‌ها از چرخه عرضه و در نتیجه، موجب کاهش عرضه کل می‌شود. در مورد شیبا اینو، نرخ سوزاندن بالاتر یک عامل مثبت برای قیمت توکن به شمار می‌رود؛ زیرا با کاهش عرضه، اثر کمیاب بودن را ایجاد می‌کند. در صورتی که تقاضا ثابت بماند یا افزایش یابد، قیمت شیبا احتمالاً افزایش می‌یابد.

با در نظر گرفتن موارد بالا، شیبا اینو حرکات قیمتی امیدبخشی را تجربه کرده است. این توکن مبتنی بر میم در حال حاضر با قیمت 0.000008 دلار معامله می‌شود و موفق به دستیابی به میانگین متحرک ۵۰ روزه (EMA) شده است، که معمولاً از این میانگین متحرک به عنوان یک شاخص برای مشخص کردن جهت روند استفاده می‌شود. علاوه بر این، حجم معاملات شیبا نیز در حال افزایش است که نشان‌دهنده افزایش فعالیت معاملاتی و افزایش علاقه در بین معامله‌گران نسبت به این ارز است.
در این میان، شاخص قدرت نسبی (RSI) هم که به عنوان یک شاخص برای ارزیابی سرعت و تغیر حرکت قیمت است، افزایش قیمت را نشان می‌دهد. مقدار RSI برای شیبا بالای ۵۰ قرار دارد، که نشان‌دهنده یک روند صعودی برای این توکن است.
نرخ قابل‌توجه توکن‌سوزی و واکنش قیمت به آن، تلاش‌ خستگی‌ناپذیر فعالان جامعه شیبا اینو برای کنترل عرضه توکن و تأثیر غیرمستقیم بر قیمت را برجسته می‌کند. استراتژی توکن‌سوزی می‌تواند به عنوان تلاشی برای مقابله با تحمیل فشار تورمی ناشی از عرضه اولیه بسیار بالای توکن در نظر گرفته شود.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *