0

توقف برداشت صرافی OKX

توقف برداشت صرافی OKX
بازدید 501

طی 5 ساعت گذشته، صرافی OKX هیچ برداشتی ثبت نکرده است: همین جمله، توجه بسیاری جلب می‌کند و حتی کمی نگرانی به وجود می‌آورد. هرچند، این صرافی هیچ مشکلی در زمینه ورشکستگی یا لیکویید شدن ندارد و دلیل پشت این موضوع، یک سرویس شخص ثالث است که به این پلتفرم معاملاتی، دسترسی کامل نمی‌دهد. در این خبر به بررسی توقف برداشت صرافی OKX می پردازیم.

بنا به داده‌های آن چین صرافی OKX، طی ساعات اخیر هیچ برداشتی انجام نشده است و آخرین تراکنش نشان می‌دهد که حدود 5 ساعت پیش، صرافی OKX حدود 1 میلیون توکن SOS به یک آدرس ناشناس ارسال کرده است. پس از آن، هیچ عملیاتی انجام نشدند.

در حالی که برخی از کاربران، با نگرانی در تلاش برای دسترسی به موجودی خود بوده‌اند، دلیل اصلی پشت نبود برداشت‌های جدید روی این شبکه، در دسترس نبودن سرویس Alibaba Cloud در ساعات اخیر بوده است.

بنا به بیانیه‌ای رسمی در سایت Alibaba، تجهیزات در ناحیه C در هنگ کنگ، اتصال خود با سرور مرکزی را از دست داده‌اند و مهندسین شبکه ابری ضمن ابراز عذرخواهی، به طور مداوم، در حال کار بر روی حل این مشکل بوده‌اند.

با توجه به این حقیقت که صرافی OKX توسط یک کارآفرین چینی بنیان‌گذاری شده است، ممکن است در حال استفاده از سرویس ابری Alibaba برای اطمینان از یک اتصال پایدار برای کاربران خود بوده باشد. به دلیل وجود مشکلات مرتبط با دسترسی صرافی، هیچ برداشتی انجام نمی‌شود و این بدان معنا نیست که خود این پلتفرم معاملاتی دچار مشکل شده است.

به محض حل مشکل سرورهای Alibaba، به احتمال زیاد شاهد افزایش شدید برداشت‌ها در OKX و افزایش فعالیت شبکه در کوین‌هایی که در این صرافی گرفتار بوده‌اند، خواهیم بود؛ اتفاقی که شاید منجر به رشد نوسانات شود. آیا توقف برداشت صرافی OKX نگران کننده است؟

u.today

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *