0

درآمد روزانه بازار GameStop NFT کاهش یافته است

بازار GameStop NFT
بازدید 772

درآمد روزانه بازار NFT بازار GameStop NFT به کمتر از 4000 دلار کاهش یافته است که نشان می دهد علاقه به این پلتفرم نسبت به زمان راه اندازی آن در اواسط ژوئیه (اواخر تیر)، به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

بازار GameStop NFT

طبق داده‌ های DappRadar، گیم استاپ در 24 ساعت گذشته تقریباً 166800 دلار حجم فروش داشته است. با توجه به اینکه این پلتفرم تنها 2.25 درصد کارمزد از فروش NFT دریافت می کند، این رقم در طول این مدت تنها 3753 دلار درآمد داشته است. اما به نظر می رسد داده های DappRadar در خصوص گیم استاپ محدود به روز گذشته باشد. چرا که حجم معاملات در روز گذشته 91.23٪ افزایش یافته است. از این رو می توان نتیجه گرفت که درآمد گیم استاپ در واقع به حدود 2000 دلار کاهش یافته است.

آخرین ارقام درآمدی بدست آمده، کاهش قابل توجهی را نسبت به اولین روز کاری کامل پروژه در 13 ژوئیه (22 تیر) نشان می دهد، چرا که در آن روز، درآمد گیم استاپ با حجم فروش 1.98 میلیون دلار NFT، حدود 44500 دلار بوده است.

ریزش و رکورد بزرگتر

گیم استاپ تنها بخشی از دنیای NFT نیست که در حال حاضر با مشکل مواجه است. طبق داده‌ های کمترین قیمت از مجموعه NFTها، قیمت کف مجموعه Bored Ape Yacht Club از ابتدای ماه آگوست (10 مرداد) تا کنون 19 درصد کاهش یافته و به 68.48 ETH یا 109900 دلار در 22 آگوست (31 مرداد) رسیده است. همچنین کف قیمتی مجموعه Mutant Ape Yacht Club با 28.6% افت به 11.2 ETH یا 17986 دلار رسیده است.

منبع: cointelegraph

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *