0

دیدگاه اسکات مینرد : رمز ارزها اقتصاد را متحول خواهند کرد

دیدگاه اسکات مینرد
بازدید 604

اسکات مینرد، مدیر ارشد سرمایه گذاری در موسسه Guggenheim Partners، هشدار داد که بخشی از پروژه‌های رمز ارزی از صنعت حذف خواهند شد. در این خبر به بررسی دیدگاه اسکات مینرد می پردازیم.

دیدگاه اسکات مینرد

مینرد، صنعت ارزهای دیجیتال را با حباب اینترنت مقایسه کرد. همچنین، وی افزود که در درک هیجان پیرامون حوزه NFTها، که ظاهرا اکنون از بین رفته است، ناموفق بوده است.

مینرد باور دارد که چند پروژه در صنعت رمز ارزها به حیات خود ادامه خواهند داد اما، وی به هیچ نام مشخصی از این پروژه‌ها با توانایی گذر کردن از بحران فعلی اشاره نکرد.

وی اذعان کرد که جهت پیشرفت در صنعت ارزهای دیجیتال، باید یک چارچوب قانونی با توانایی مشروعیت بخشیدن به این بخش نوپا تشکیل شود.

مینرد افزود: من فکر می‎کنم که این صنعت، اقتصاد را به طور کلی متحول خواهد کرد.

هرچند، با وجود فروپاشی صرافی آمریکایی FTX، این سرمایه گذار باور دارد که فجایع مالی بیشتری، نه لزوما در صنعت ارزهای دیجیتال، رخ خواهند داد.

همانطور که توسط سایت U.Today گزارش شد، مینرد پیش‌بینی کرد که قیمت بیت کوین، پیش از بازگشت به روند صعودی خود، می‌تواند به کف 8000 دلار افت پیدا کند. تاکنون، این پیش‌بینی به شدت بدبینانه هنوز محقق نشده است. قیمت بیت کوین، پس از رسیدن به افت چند ساله‌ی خود در سطح 15479 دلار به دنبال سقوط صرافی FTX، کمی ریکاوری کرده است. چند روز پیش، پرچمدار ارزهای دیجیتال به بالای سطح 18000 دلار رشد پیدا کرد.

u.today

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *