0

اگر XRP به 1 دلار برسد

اگر XRP به 1 دلار برسید
بازدید 519

ریپل یکی از معدود ارزهای دیجیتال بزرگ است که در بازار صعودی 2020-2021 نتوانست به بالاترین حد خود برسد. در این پست بررسی میکنیم که اگر XRP به 1 دلار برسد سرمایه شما چه میزان می شود.

از آنجایی که ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار درگیر یک دعوی قضایی و حجم زیادی از مراحل دادگاه هستند، بسیاری از سرمایه گذاران معتقدند که نتیجه به احتمال زیاد به نفع ریپل خواهد بود.

اگر XRP به 1 دلار برسد

اگر نمی دانستید، یک تنظیم کننده مالی ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، در سال 2020 علیه شرکت ریپل لبز و مدیران آن شکایت کرد و ریپل را متهم کرد که بیش از 1.3 میلیارد دلار از راه های غیرقانونی جمع آوری کرده است.

Ripple Labs توکن‌های XRP را فروخت تا 1.3 میلیارد دلار سرمایه بین سال‌های 2013 تا 2020 جمع‌آوری کند. SEC معتقد است که این شرکت به‌طور غیرقانونی سرمایه جمع‌ آوری کرده است، زیرا ریپل به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده است. با این حال، XRP به سرمایه گذاران در سراسر جهان ارائه شد.

SEC همچنین ادعا می‌کند که آزمایشگاه‌های ریپل از خدمات بازار برای تراکنش‌های غیرنقدی استفاده می‌کردند که برای افزایش فروش توکن، هزینه آن را با XRP (ارز رمزنگاری شده بومی شبکه ریپل) پرداخت کردند.

نتیجه شکایت SEC علیه ریپل، سابقه ای برای صنعت کریپتو ایجاد خواهد کرد. اگر SEC برنده دعوی شود، XRP به جای یک ارز در ایالات متحده به عنوان یک اوراق بهادار طبقه‌بندی می‌شود. این ممکن است یک سابقه قانونی برای سایر ارزهای دیجیتال به عنوان اوراق بهادار نیز ایجاد کند.

XRP یکی از معدود ارزهای دیجیتال بزرگ است که در بازار صعودی 2020-2021 نتوانست به بالاترین حد خود برسد. این شکایت باعث شد که قیمت XRP به شدت کاهش یابد و سرمایه گذارانی که برای خرید ریپل اقدام کرده بودند قربانی اصلی SEC در مقابل حماسه ریپل شوند.

چشم انداز آینده ریپل

نتیجه شکایت فوق بدون شک تاثیر قابل توجهی بر آینده ریپل و نوسانات قیمت توکن XRP خواهد داشت. بسیاری از سرمایه گذاران بر این باورند که ریپل می تواند در آینده نزدیک علامت 1 دلار را لمس کند. با توجه به اینکه در سال گذشته از مرز 1 دلار عبور کرد (بالاترین قیمت 52 هفته) و رکورد 3.84 دلاری را ثبت کرد، به احتمال بسیار زیاد XRP در ماه ها یا سال های آینده از مرز 1 دلار عبور خواهد کرد.

بیایید فرض کنیم که امروز 100 دلار در XRP سرمایه گذاری کرده اید. XRP در حال حاضر با قیمت 0.3532 دلار معامله می شود. با این نرخ، 283.12 توکن XRP خواهید داشت. وقتی ارزش آن به 1 دلار رسید، سرمایه 100 دلاری شما 283 دلار ارزش خواهد داشت که تقریباً 283٪ بازگشت سرمایه (ROI) است.

به همین ترتیب، اگر امروز توکن های XRP به ارزش 1000 دلار را با این قیمت خریداری کنید، 2830 توکن XRP خواهید داشت. اگر اینها را با 1 دلار نقد کنید، می توانید 2830 دلار درآمد داشته باشید.

اگر به این فکر می کنید که “این یک بازده سرمایه خیلی نجومی نیست“، لطفاً به خاطر داشته باشید که ارز ریپل نسبت به بسیاری دیگر از میم کوین ها یا رمز ارزهای ناشناخته ریسک کمتری دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *