0

مراقب اکانت کلاهبرداری ShibaInuHQ@ باشید

اکانت کلاهبرداری ShibaInuHQ@
بازدید 469

کارشناس بازاریابی محتوا در انجمن شیبا اینو (Shiba Inu)، لوسی (LucieSHIB@)، یک حساب کلاهبرداری جدید مربوط با شیبا را در توییتر گزارش داده است. در این پست به بررسی اکانت کلاهبرداری ShibaInuHQ@ می پردازیم.

اکانت کلاهبرداری ShibaInuHQ@

بر اساس اطلاعاتی که لوسی به اشتراک گذاشته، این تیم کلاهبردار از طریق حساب کاربری ShibaInuHQ@ فعالیت می‌کند که هدایایی از شیبا را ارئه می‌دهد و توصیه می‌کند که کاربران برای دریافت آن هدایا به وبسایت آنها مراجعه کنند. این حساب خود را “حساب رسمی توییتر برای اکوسیستم شیبا اینو” نامیده و تصویری از متاورس شیبا را هم در پروفایل خود قرار داده تا از این طریق، طرفداران شیبا را فریب بدهد.

در حال حاضر، آنها با ادعای ارائه یک “هدیه” به ارزش ۳۰ میلیون دلار در قالب SHIB/BONE/LEASH به کیف پول‌های فعال اتریوم، طرفداران شیبا را جذب می‌کنند. این حساب جعلی همچنین برای ایجاد یک تصویر معتبر برای خود، پست‌های حساب‌ رسمی توکن شیبا اینو و متاورس شیبا را ری‌توییت می‌کند. چند روز قبل، حساب susbarium@ هم خبر داد که یک کلاهبردار در توییتر ادعا کرده است که جایزه‌ای از شبکه آزمایشی شیباریوم دریافت کرده است. در پاسخ به این ادعا، حساب رسمی شیباریوم هشدار داد که تیم شیبا در این مدت هیچ جایزه‌ای از این دست ارائه نکرده است. با توجه به افزایش روزافزون کلاهبرداری‌های مرتبط با شیبا، حساب توییتر “Shibarmy Scam Alerts” و لوسی از ارتش شیبا درخواست می‌کند که مراقب باشند و حساب‌های تقلبی مربوط به شیبا را گزارش دهند.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *