0

همکاری ترون با Wintermute به عنوان بازارساز دیفای

همکاری ترون با Wintermute
بازدید 578


تصمیم شبکه بلاک چین Tron برای انتخاب Wintermute به عنوان بازارساز رسمی اکوسیستم امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) خود، به احتمال قوی به افزایش حجم معاملات در شبکه‌ ای کمک می‌کند که در حال حاضر سریع‌ تر از رقبا رشد می‌کند.  در این خبر به بررسی همکاری ترون با Wintermute می پردازیم.

همکاری ترون با Wintermute

ترون روز دوشنبه گفت که Wintermute که معاملات آن در بازار رمزارزها روزانه به میلیاردها دلار می رسد، ثبات رمزارز TRX، کوین بومی ترون و نقدینگی جفت های معاملاتی اصلی TRX در صرافی های مختلف را فراهم می کند. داده‌ ها نشان می‌ دهند که این همکاری می‌ تواند به این رمزارز کمک کند که حجم معاملات روزانه آن بیش از 390 میلیون دلار در چندین صرافی رمزارزی است و آن را در میان یکی از پرمعامله‌ ترین توکن‌ ها قرار می‌ دهد.

با این حال، محبوبیت این شبکه در حال افزایش است. چراکه با وجود کاهش ارزش کل قفل شده در بازارهای دیفای در سایر بلاک چین‌ ها، مانند اتریوم و سولانا، ارزش بازار ترون از ژوئن (خرداد) تاکنون بیش از 1.2 میلیارد دلار افزایش داشته است. در مجموع، این اکوسیستم بیش از 5.5 میلیارد دلار رمزارز را بصورت قفل شده نگهداری می کند و بازار وام غیرمتمرکز JustLend بیش از 3.3 میلیارد دلار را در اختیار دارد.

Wintermute قبلاً به عنوان عضوی از سازمان غیرمتمرکز خودمختار Tron (DAO) اعلام شده بود که به آن امکان دسترسی به ضرابخانه و بازخرید USDD را می داد. در ژوئن، دائو حدود 220 میلیون دلار رمزارز را برای حمایت از اکوسیستم ترون خریداری کرده است.

منبع: coindesk

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *