0

فراخوان متاورس شیبا

فراخوان متاورس شیبا
بازدید 475

همزمان با رشد محبوبیت شیبا، متاورس این میم کوین اعلام کرد که با حداکثر سرعت در حال اقدام برای ساخت و تکمیل هر قطعه زمین با استفاده از بالاترین استانداردهای تکنولوژی است. در این پست به بررسی فراخوان متاورس شیبا می پردازیم.

فراخوان متاورس شیبا

این تیم، فراخوانی برای اعضای جامعه ارسال کرده است تا در تبلیغات پیرامون این متاورس به گونه‌ای مشارکت داشته باشند.

متاورس شیبا در یک پست وبلاگی اعلام کرد که طی ماه‌های آتی، تعدادی ویدیوی تبلیغاتی منتشر خواهد کرد که کارهای انجام شده روی این متاورس و همچنین، رونمایی از موارد جدید، را شامل خواهند شد.

این متاورس از زمان رونمایی از همکاری تاریخی خود با شرکت The Third Floor در ماه ژوئیه، از موارد گوناگونی رونمایی کرده است.

حال، تیم این متاورس وعده داده است که در ماه‌های آتی، رونمایی‌های بیشتری رخ خواهند داد. به همین دلیل، آن‌ها به دنبال دریافت ویدیوهایی با مدت زمان حداکثر یک تا دو دقیقه، ضبط شده به صورت افقی یا عمودی و در بالاترین رزولوشن ممکن، هستند.

این ویدیوها می‌توانند در مورد هیجان شخصی برای این پروژه، یا اینکه کاربران می‌خواهند چه چیزی در زمین‌های خود ببینند و مضمون‌های دیگری همچون انگیزه برای پیوستن به جامعه شیبا و… ضبط شوند.

استفاده از تصویر کاربران در این ویدیوها مجاز است و برای مشکارت به شکل‌های دیگر، استفاده از کلیپ‌های صوتی تا یک دقیقه نیز ممکن است.

در ماه مارس 2022،  از متاورس شیبا رونمایی شد، اتفاقی که جامعه شیبا را هیجان زده کرد. این متاورس شامل 100595 قطعه زمین در چهار منطقه خواهد بود.

همانطور که توسط سایت U.Today گزارش شد، در سال 2022 در صرافی بایننس، شیبا یکی از رمز ارزها با جلب بیشترین توجه و نظارت بوده است. همچنین، شیبا به عنوان یکی از برترین توکن‌های معامله و خریداری شده در صرافی رمز ارز هندی WazirX رتبه بندی شده است.

u.today

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *