0

شیبا بخریم یا فلوکی اینو

شیبا بخریم یا فلوکی اینو
بازدید 503

در سال های اخیر، ارزهای دیجیتال محبوبیت زیادی در بین سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان به دست آورده اند. در میان چندین توکن رمزنگاری در گردش، دو میم توکن بسیار محبوب شیبا و فلوکی هستند. در این پست به بررسی این سوال می پردازیم که شیبا بخریم یا فلوکی اینو ؟

شیبا بخریم یا فلوکی اینو

در این مقاله، شباهت‌ها و تفاوت‌های بین شیبا و فلوکی را مورد بحث قرار می‌دهیم تا به خوانندگان کمک کنیم بفهمند کدام توکن ممکن است گزینه سرمایه‌ گذاری بهتری برای سال 2023 باشد.

کشف قدرت شیبا اینو: وارد دنیای پدیده رمزنگاری سگ شوید!

شیبا اینو، با الهام از دوج کوین عرضه توکن گسترده ای به میزان 1 کوادریلیون دارد و قصد دارد از موفقیت دوج کوین پیشی بگیرد. این توکن یک صرافی غیرمتمرکز به نام شیبا سواپ، دارد و در حال توسعه بلاک چین لایه 2 خود به نام شیباریوم است. محبوبیت شیبا اینو از ابتکارات جامعه محور آن ناشی می شود، از جمله کمک های مالی به اهداف مختلف و تقویت حس مالکیت جامعه.

فلوکی اینو: انقلاب کریپتوکارنسی را در آغوش بگیرید!

فلوکی اینو که در ابتدا از سگ شیبا اینو ایلان ماسک الهام گرفته بود، به یک پروژه وب 3 با پیشنهادات متنوع تبدیل شد. فلوکی اینو فراتر از منشأ میم خود، به امور مالی غیرمتمرکز، NFT ها و متاورس گسترش یافته است. پروژه‌هایی مانند Valhalla (متاورس بازی NFT) و FlokiFi (محصولات DeFi) به کاربرد آن کمک می‌کنند. در حالی که فاقد بینش خاصی از زمینه مشترک است، تعهد تیم توسعه دهنده این پروژه به کسانی که برای خرید فلوکی اینو اقدام کرده اند این است که به ابتکارات خیریه و اکوسیستم وب 3 گسترده تر آن را متمایز می کند.

عرضه توکن گسترده Shiba Inu و ابتکارات جامعه محور، همراه با گسترش وب 3 فلوکی اینو و تمرکز خیریه، به جذابیت آنها کمک می کند. با ادامه فصل میم، این میم کوین ها پتانسیل رشد، پذیرش و مشارکت جامعه را در دنیای در حال تحول ارزهای دیجیتال به نمایش می گذارند.

در نبرد سکه های میم، شیبا اینو و فلوکی هر کدام جایگاه خود را در بازار دارند. فلوکی پیشگام انقلاب میم کوین ها بود و خلاقیت و همکاری را در بین علاقه مندان به میم تقویت کرد. از طرفی SHIB با استفاده از قدرت جامعه، ایجاد یک پیروان متعهد و پرشور پیشرفت کرد.

فلوکی یا شیبا اینو

هر دو توکن شیبا و فلوکی اینو از فرهنگ میم الهام گرفته شده اند و در پلتفرم های رسانه های اجتماعی محبوبیت پیدا کردند. هر دوی آنها بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شوند و توکن های ERC-20 هستند و با هر کیف پولی که از توکن های ERC-20 پشتیبانی می کند سازگار هستند. هر دو توکن دارای عرضه در گردش زیادی هستند، به این معنی که برای سرمایه گذاران بسیار قابل دسترسی هستند.
تفاوت اصلی بین توکن های شیبا و فلوکی در عرضه کل آنهاست. توکن شیبا اینو دارای حداکثر عرضه 1 کوادریلیون توکن است، در حالی که توکن فلوکی اینو حداکثر 10 کوادریلیون توکن دارد. این بدان معناست که عرضه توکن‌های شیبا اینو سریع‌ تر از توکن‌های فلوکی اینو کاهش می‌یابد. این در حالتی است که هرگونه دخالت خارجی توسعه دهندگان را نادیده بگیریم.

تفاوت دیگر در طراحی توکن ها است. در حالی که هر دو توکن دارای تصاویری از سگ هستند، طراحی نماد شیبا اینو بر اساس نژاد سگ شیبا اینو است، در حالی که طرح فلوکی اینو تصویر کارتونی سگ شیبا اینو را با وصله چشم نشان می دهد.

برای سرمایه گذاری در سال 2023، شیبا بهتر است یا فلوکی اینو؟

مانند هر سرمایه‌گذاری، مهم است که قبل از سرمایه‌ گذاری در توکن‌های شیبا اینو یا فلوکی اینو، ریسک‌ها و پاداش‌های احتمالی را در نظر بگیرید. هر دو توکن بسیار فرار هستند، به این معنی که ارزش آنها می تواند به سرعت و به طور قابل توجهی تغییر کند. علاوه بر این، هر دو توکن فاقد نقشه راه روشن یا وایت پیپر هستند که برنامه‌های آتی آنها را مشخص می‌کند، که ارزیابی پتانسیل بلندمدت آنها را دشوار می‌کند.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *