0

ریزش 4 درصدی شیبا

ریزش 4 درصدی شیبا
بازدید 909

شیبا اینو، دومین رمزارز میم بزرگ تقریباً 4 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است و همگام با بیت کوین معامله می شود. در این خبر به بررسی ریزش 4 درصدی شیبا می پردازیم.

ریزش 4 درصدی شیبا

بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار، به زیر سطح 22000 دلار سقوط کرد و امید گاوها را از بین برد. اتریوم و کاردانو در روز گذشته بیش از 5 درصد کاهش داشته اند. هر 20 ارز رمزپایه برتر در وضعیت قرمز قرار دارند و Uniswap (UNI) تنها ارز دیجیتالی است که توانسته این روند را کاهش دهد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، ارز دیجیتال میم نیز در پلتفرم سوآپ غیرمتمرکز Reflex Swap راه اندازی شد. اوایل این ماه، صرافی Bittrex همچنین امکان داد و ستد ارز دیجیتال میم را در برابر دلار آمریکا فراهم کرد. هفته گذشته، رقیب Dogecoin نیز به فهرست سکه های ارائه شده توسط Coins.ph، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در فیلیپین که متعلق به مدیر ارشد مالی سابق Binance، وی ژو است، اضافه شد. رشته لیست های جدید به افزایش قیمت قابل توجهی کمک نکرده است. این ارز دیجیتال 86.94 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است. شیبا اینو همراه با سایر ارزهای دیجیتال اصلی در روند نزولی قرار گرفته است و به دلیل محیط نامطلوب کلان متحمل ضررهای سنگینی شده است.

کمپین داوطلبانه سوزاندن توکن‌های SHIB به منظور افزایش کمیاب بودن توکن، به دلیل بحث و جدل پیرامون پورتال سوزاندن تایید شده توسط جامعه، با مشکل مواجه شده است. با وجود عملکرد فاجعه‌بارش، شیبا اینو به دلیل پذیرش رو به رشد، به وضوح اینجاست که بماند. این توکن توانسته است در بین 20 ارز دیجیتال برتر باقی بماند و در حال حاضر در جایگاه پانزدهم قرار دارد. پروژه متاورس که بسیار پرطرفدار شده است، یک کاتالیزور اصلی صعودی برای سکه میم شیبا اینو است.

منبع:utoday

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *