0

دلایل رشد دو رقمی ارز NEAR

رشد دو رقمی ارز NEAR
بازدید 450

سازمان غیرانتفاعی و سوئیسی نیر فاوندیشن (NEAR Foundation) که وظیفه توسعه پلتفرم غیرمتمرکز نیر پروتکل (Near Protocol) را برعهده دارد، همکاری جدیدی را با شرکت علی‌بابا کلود (Alibaba Cloud) برای حمایت از صنعت وب ۳ آغاز کرده است. انتشار خبر مربوط به این همکاری مهم هم باعث شد که قیمت رمزارز نیر (NEAR) رشدی دو رقمی را تجربه کند. در این پست به بررسی رشد دو رقمی ارز NEAR می پردازیم.

رشد دو رقمی ارز NEAR

سازمان غیرانتفاعی نیر فاوندیشن همکاری جدیدی را با شرکت علی‌بابا کلود برای حمایت از پیشرفت فناوری وب ۳ در آسیا و خاومیانه آغاز کرده است. کمی بعد از انتشار این خبر قیمت NEAR که توکن بومی نیر پروتکل محسوب می‌شود؛ ۱۲٪ رشد کرد.

ظاهرا این همکاری به نیر فاوندیشن اجازه می‌دهد که شبکه توسعه‌دهندگان علی‌بابا کلود در سراسر مناطق مذکور دسترسی داشته باشد تا به هدف خود، یعنی جذب کاربران بیشتر دست یابد.

علاوه بر این، توسعه‌دهندگان نیر فاوندیشن می‌توانند از طریق خدمات مربوط به شناسایی خودکار سخت‌افزار بعد از اتصال بدون نیاز به نصب و شناسایی (Plug and Play) در علی‌بابا کلود، اعتبارسنج‌های جدیدی را صادر کنند.

گفتنی است که این دو نهاد متعهد شده‌اند خدمات مربوط به فراخوانی رویه دوردست (Remote Procedure Calls) را هم به کاربران نیر پروتکل ارائه کنند. ریموند شیائو (Raymond Xiao)، رییس راهکارهای بین‌المللی وب ۳ در علی‌بابا کلود اینتلیجنس (Alibaba Cloud Intelligence)، اعلام کرده است:

همکاری نیر فاوندیشن و علی‌بابا کلود اهمیت زیادی دارد؛ زیرا ما می‌خواهیم به حمایت از توسعه‌دهندگان وب ۳ برای کشف فرصت‌های بیشتر ادامه بدهیم.

همان طور که گفته شد، ارزش توکن نیر پروتکل بعد از انتشار این خبر به‌شدت رشد کرد. این ارز دیجیتال در حال حاضر در محدوده ۱.۵۷ دلار قرار دارد و در ۲۴ ساعت گذشته ۸.۲٪ افزایش یافته است. NEAR هم مانند بیت کوین و کل بازار کریپتو، اخیرا با روند صعودی خوبی مواجه شده و در هفته گذشته ۲۶٪ افزایش یافته است.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *