0

اکوسیستم دیفای کاردانو  یک مزیت بزرگ نسبت به رقبای خود دارد

دیفای کاردانو
بازدید 729

بر اساس یک گزارش از جامعه حامیان کاردانو، پروتکل‌ های اکوسیستم دیفای بزرگترین شبکه اثبات سهام، بسیار مقیاس پذیر تر و مستقل‌ تر از اکوسیستم‌ های رقبای آن است. در این خبر به بررسی دیفای کاردانو می پردازیم.

اکوسیستم دیفای کاردانو

بر اساس تجزیه و تحلیل به اشتراک گذاشته شده در حساب توئیتر cardano_whale@، اکوسیستم پروتکل‌ های دیفای با محوریت کاردانو جایگزین‌ های خاص خود را برای همه پروتکل‌ های جریان اصلی دیفای ایجادشده از تابستان 2020 را دارد.

همانطور که گفته شد، رقبای دیفای کاردانو، Compound Finance (Liqwid)، Aave Finance (AADA)، Curve Finance یا Maker DAO (Ardana) است. با این حال، برخلاف سولانا (SOL)، زنجیره هوشمند بایننس (BSC)، پروتکل نییر (NEAR)، آوالنچ (AVAX) و سایر پلتفرم‌ های لایه اول از زمان اتریوم، dAppهای کاردانو به پول تزریق شده توسط سرمایه‌ گذاران خطرپذیر (VC) وابسته نیست.

به این ترتیب، می‌تواند به شیوه‌ ای فراگیرتر و بی دردسر توسعه یابد و مورد توجه قرار گیرد. چرا که کاردانو دارای مزیت هایی همچون “امنیت، تمرکززدایی، جامعه و به زودی توان عملیاتی بالایی برای موفقیت می باشد.»

همانطور که قبلاً U.Today گزارش شد، خانواده dAppهای کاردانو روز به روز در حال افزایش می‌ باشد و  در سال 2022، اکوسیستم کاردانو شاهد رشد بزرگی بود. بطوریکه در سه ماهه دوم سال 2022 (سه ماهه اول 1401)، ارزش کل قفل شده (TVL) در پروتکل های دیفای آن هزاران درصد افزایش یافته است.

منبع: u.today

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *