0

زنجیره دوج چین با دوج کوین چه تفاوتی دارد ؟

دوج چین
بازدید 799

دوج کوین با هدف شوخی ایجاد شد. این ارز رمزنگاری شده با مضمون سگ شیبا اینو از زمان معرفی خود در سال 2013 به صورت آنلاین محبوبیت پیدا کرد. این ارز رمزپایه در رسانه ها محبوبیت پیدا کرد زیرا ایلان ماسک شروع به صحبت در مورد آن کرد. با این حال، اکنون به نظر می رسد که در حال تبدیل شدن به چیزی بزرگتر از یک شوخی است. دوج چین یک راه حل ادعایی لایه 2 برای دوج کوین به نظر می رسد تا محبوبیت بیشتری پیدا کند.

زنجیره دوج چین

دوج چین خود را به عنوان یک زنجیره لایه 2 برای دوج کوین قرار داده است. ظاهراً این زنجیره در اوایل این ماه راه اندازی شد و از آن زمان به بحث کریپتو تبدیل شده است. اگرچه در بالای DOGE ایجاد نشده است.

دوج چین
دوج چین

مشخص شد که شبکه پالی گان برای ایجاد شبکه قراردادهای هوشمند سازگار با اتریوم استفاده شده است. این یک زنجیره جانبی منحصر به فرد اتریوم است که بر روی نرم افزار بلاک چین شبکه Polygon سفارشی اجرا می شود.

بنیاد دوج کوین اصرار داشت که با وجود دخالت توکن DOGE در این پروژه، هیچ ارتباطی با دوج چین ندارد.

dogechain چه ارتباطی با دوج چین دارد؟

باید بگوییم که دوج کوین و Dogechain هیچ ارتباطی به طور رسمی با یکدیگر ندارند. بنیاد Dogecoin در توییتر به این رابطه پرداخت:

ادعاهای رسانه های پولی مبنی بر راه اندازی شبکه آزمایشی دوج چین توسط Dogecoin نادرست است. […] ما معمولاً در مورد این موارد به صورت عمومی اظهار نظر نمی کنیم، زیرا فقط توجه را افزایش می دهد، اما چندین سایت روابط عمومی/رسانه ای گزارش یا القا می کنند که دوج کوین این توکن یا شبکه آزمایشی خود را راه اندازی کرده است یا نزدیک به آن است.

برای افزودن بر ابهام، به نظر می رسد که این پروژه توسط چندین تأثیرگذار تبلیغ می شود و جامعه را فریب می دهد و آنها را در تنگنا قرار می دهد. هر تازه‌کار با شنیدن این نام به طور خودکار به این نتیجه می‌رسد که بین این دو ارتباط وجود دارد. همچنین به نظر می رسد که Dogechain با این ترفند در یک بازه زمانی کوتاه محبوبیت زیادی به دست می آورد.

منبع: واچر گرو

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *