0

تقاضای بالا برای خرید اتریوم در 1200 دلار

خرید اتریوم در 1200 دلار
بازدید 646

بر اساس داده‌های جدید ارائه‌شده توسط Glassnode، سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال با عجله در حال خرید اتریوم در 1200 دلار هستند. با کاهش قیمت اتریوم به ۱۲۰۰ دلار، تعداد کیف پول های غیر صفر و کیف پول هایی که بیش از ۰/۰۱ اتریوم دارند، به ترتیب با ۸۳,۵۹۵,۴۳۹ و ۲۳,۴۳۲,۵۵۱ آدرس به بالاترین حد تاریخی خود رسیدند. با مشاهده این شکاف در تعداد آدرس‌ های بین دو گروه مورد مطالعه، می‌توان بیان کرد که اتریوم یک دارایی بسیار پرتقاضا در میان سرمایه‌گذاران کوچک کریپتو است.

خرید اتریوم در 1200 دلار

با این حال، به گفته یکی دیگر از آژانس های تحلیل رمزارزی، Santiment، در همین زمان، اتریوم بالاترین ضریب کسب سود را از آوریل ۲۰۲۲ (فروردین) به دست آورده، که ممکن است به ما بگوید در حالی که کیف پول های کوچک فعالانه اتریوم را خریداری می‌کنند، شخصی بزرگتر سودمندانه موقعیت خود را اصلاح می‌کند.

اتریوم بیشتری به صرافی‌ها منتقل شد تا سرمایه‌گذاران را تغذیه کند

خرید اتریوم در 1200 دلار


به موازات سود زیاد در پوزیشن های اتریوم، Santiment شاهد ورود حجم عظیمی از رمزارزها، حدود ۲۲۰،۰۰۰ اتر است که به صرافی ها سرازیر می‌شوند. به گفته این آژانس، این بزرگترین ورودی روزانه اتریوم از آگوست ۲۰۲۱ (مرداد ۱۴۰۰) است.

بنابراین، ممکن است اینگونه فرض شود که شخصی با پوزیشن های بزرگ به طور مداوم در حال تثبیت سود و عرضه بیشتر اتریوم به صرافی‌ها در روزهای اخیر است، در حالی که کیف پول‌های کوچک به طور فعال این عرضه را خریداری می‌کنند. علاوه بر توصیه به احتیاط در خرید در چنین بازار پرنوسانی، اما ارزش آن را دارد که در مورد سطوح قیمتی که بازیکنان بزرگ کیف پول اتریوم خود را در آنها شارژ می‌کنند نیز فکر کنید.

منبع: u.today

(20 امتیاز) - 5/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *