0

حذف 105 میلیون شیبا

حذف 105 میلیون شیبا
بازدید 527

حساب توییتر سخنگوی فروشگاه آنلاین تراویس جانسون، shib_superstore@، توسعه‌ دهنده بازی‌ های سوزاندن شیبا برای گوشی‌ های هوشمند، اعلام کرده است که وبسایت جدیدی وجود دارد که اقدام به سوزاندن شیبا اینو می کند. در این پست به بررسی حذف 105 میلیون شیبا می پردازیم.

حذف 105 میلیون شیبا

بعد از اعلام این خبر در طی 24 ساعت گذشته، مقدار زیادی توکن SHIB از گردش خارج شده است. ولی با این حال سوزاندن این مقدار توکن شیبا هنوز مانند یک قطره در اقیانوس به نظر می رسد.

وبسایتی که SHIB را می سوزاند

shib_superstore@ در توییت خود به وبسایت playzone.online اشاره کرد که در پورتال Shib Superstore فهرست شده است. تراویس جانسون تأیید کرد که این سایت همچنین به کاربران در سوزاندن شیبا اینو کمک می کند. با این حال، مکانیسم این وبسایت به این گونه می باشد که بسته به تعداد کاربرانی که از وبسایت بازدید کرده اند، سود کسب  می کند و شیبا را می سوزاند.

در مقابل، استفاده از بازی‌ های موبایل در سایت تراویس امکان سوزاندن SHIB را فراهم می‌ کند و به سازندگان بازی اجازه می‌ دهد تا مقداری درآمد کسب کنند. با این حال، به نظر می رسد تراویس معتقد است که playzone.online می تواند دارندگان غیر SHIB را جذب کند و شاید آنها را به دومین میم کوین بزرگ و سوزاندن آن علاقه مند کند.

105 میلیون شیبا توسط ارتش این میم کوین حذف شد

در همین حال، حساب توییتر Shibburn گزارش داده است که طی 24 ساعت گذشته، ارتش شیبا موفق شده است در مجموع 105,165,658 توکن از این رمزارز را به کیف پول های غیرقابل مصرف ارسال کند که در آنجا برای همیشه قفل می شوند. بر اساس این توییت، سوزاندن این مقدار رمزارز این بار تنها با هشت تراکنش انجام شده است.

منبع: u.today

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *