0

حذف کاردانو، پالیگان و سولانا از ریوالوت (Revolut)

حذف کاردانو، پالیگان و سولانا از ریوالوت (Revolut)
بازدید 257

در بحبوحه تحولات نظارتی اخیر در ایالات متحده، نئوبانک دوست‌دار رمزارزها، ریوالوت (Revolut) هم در حال حذف دسته‌ای از دارایی‌های دیجیتال از پلتفرم خود در ایالات متحده است. در این مطلب به حذف کاردانو، پالیگان و سولانا از ریوالوت (Revolut) می پردازیم.

حذف کاردانو، پالیگان و سولانا از ریوالوت (Revolut)

سخنگوی این شرکت اعلام کرده که ریوالوت در حال آماده شدن برای حذف کامل توکن‌هایی مانند کاردانو (ADA)، پالیگان (MATIC) و سولانا (SOL) از پلتفرم خود در ماه سپتامبر است. این شرکت در ۲۹ ژوئن به مشتریان آمریکایی خود در مورد این تغییر اطلاع داد و اظهار داشت که خرید ADA ،MATIC و SOL بلافاصله برای همه مشتریان بسته می‌شود. سختگوی ریوالوت خاطرنشان کرد که کاربران همچنان می‌توانند این توکن‌ها را تا ۱۸ سپتامبر نگه دارند و بفروشند.

ریوالوت علت حذف این ارزهای دیجیتال از پلتفرم خود را، تغییر قوانین و مقررات پیرامون ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، عنوان کرده است. البته سخنگوی ریوالوت تاکید کرده که این شرکت همچنان از ADA، MATIC و SOL در سایر حوزه‌های قضایی خارج از ایالات متحده پشتیبانی می‌کند.
ریوالوت تنها شرکتی که نیست که ۳ رمزارز کاردانو، پالیگان و سولانا را از پلتفرم خود حذف می‌کند. همان‌طور که در خبرهای قبلی هم گزارش شد، شرکت‌هایی مانند رابین‌هود (Robinhood)، ای‌تورو (eToro) و بکت (Bakkt) نیز در چند هفته گذشته، از حذف این ارزهای دیجیتال خبر داده بودند.
لازم به ذکر است که ۳ رمزارز ADA، MATIC و SOL توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده در اوایل ماه ژوئن به عنوان اوراق بهادار ثبت‌نشده معرفی شدند.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *