0

جوامع کریپتو چیست و چگونه پذیرش را افزایش می دهند 

جوامع کریپتو
بازدید 595

آیا می خواهید وارد رمزنگاری شوید؟ یافتن یک جامعه رمزنگاری استقبال کننده می تواند راهگشا باشد. جوامع کریپتو را بیشتر بشناسید.

یکی از پایه‌های ارزهای دیجیتال، جوامع کریپتو هستند. این جوامع در پلتفرم‌های پیام‌رسان آنلاین وجود دارند و از افراد همفکری تشکیل شده‌اند که روی یک ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند. 

جوامع کریپتو نقش مهمی در ترویج ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین دارند. آنها همچنین نقشی حیاتی در تقویت پذیرش رایج ارزهای دیجیتال دارند. در اینجا نحوه کار آنها، شکل ظاهری آنها و چرایی اهمیت آنها آمده است. 

جوامع کریپتو چیست؟ 

جوامع کریپتو گروه‌های اختصاصی از افراد با علاقه مشترک به کسب دانش در مورد ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین هستند. این با هدف ایجاد یک ابتکار مرتبط با رمزنگاری، تبدیل شدن به یک رهبر فکری در صنعت کریپتو یا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است. 

این جوامع بستری را فراهم می‌کنند که هر کسی می‌تواند در مورد ارزهای دیجیتال/بلاک چین بیاموزد، در مورد آخرین پیشرفت‌های این صنعت صحبت کند و ایده‌ها یا نظرات مرتبط را تبادل کند. مکالمات معمولاً حول محور جدیدترین کوین‌ها/توکن‌های رمزنگاری، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) و Web3 می‌چرخند. 

انجمن‌های رمزنگاری را می‌توان در پلتفرم‌های پیام‌رسان آنلاین محبوب یافت، با مکالمات 24 ساعته و 7 روز هفته، زیرا شرکت‌کنندگان از سراسر جهان با مناطق زمانی متفاوت می‌آیند. 

یکی از اولین جوامع رمزنگاری شناخته شده بیت کوین تاک است. این جایی است که بنیانگذار تحسین شده بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، ایده های خود را در مورد شکل گیری ارز دیجیتال پیشگام با توسعه دهندگان دیگر به اشتراک گذاشت. جوامع رمزنگاری از آن زمان به بعد تکامل یافته اند و جوامع مختلف برای تازه کارها و متخصصان صنعت کریپتو در دسترس هستند. 

چرا جوامع کریپتو مهم هستند؟ 

در روزهای تأسیس ارز دیجیتال، تنها گروه کوچکی از مردم مفهوم و پتانسیل آن را برای تبدیل شدن به یک جایگزین تغییر دهنده بازی برای سیستم‌های مالی سنتی درک کردند. این گروه از افراد عمدتاً برنامه نویسان نرم افزاری بودند که به ایده یک ارز دیجیتال بدون مرز یا کنترل مرکزی علاقه داشتند. 

جوامع رمزنگاری از آن روزها تکامل یافته اند و اکنون چندین دسته برای پاسخگویی به همه گروه های مردم دارند. محبوب‌ترین نوع جامعه رمزنگاری حول یک ارز دیجیتال شکل می‌گیرد که از قبل وجود داشته یا در شرف راه‌اندازی است. 

جوامع دیگر معمولاً در یکی از این دسته بندی ها قرار می گیرند: 

 • جوامع اطلاعاتی که در آن هر کسی می تواند در مورد فناوری رمزنگاری / بلاک چین بیاموزد 
 • جوامع سرمایه گذاری که در آن مشاوره در مورد ارزهای دیجیتال با پتانسیل سودآوری به اشتراک گذاشته می شود 
 • جوامع توسعه‌دهنده با مکالمات پیرامون چگونگی بهتر کردن فناوری بلاک چین 

جوامع رمزنگاری اختصاصی چگونه تشکیل می شوند؟ 

ارزهای رمزنگاری شده می‌توانند پیچیده باشند و هدف جوامع کریپتو ایجاد فضای امن برای هر کسی که به رمزارز علاقه دارد، است. علاوه بر این، جوامع آموزش مداوم و افزایش همکاری را تسهیل می‌کنند، که به پذیرش کلی رمزنگاری توسط مردم در سراسر جهان کمک می‌کند. 

جوامع کریپتو توسط متخصصان رمزارز علاقه مند به آموزش دیگران، استارت آپ های رمزنگاری که به دنبال فراهم کردن سطح عمیق تر تعامل با سرمایه گذاران هستند و اینفلوئنسرهای رمزنگاری که به دنبال ارائه فرصت های سرمایه گذاری هستند، تشکیل می شوند. اکثر جوامع کریپتو معمولاً نقش‌های مشابهی برای کمک به مدیریت جنبه‌های مختلف ساخت جامعه دارند. 

جوامع رمزنگاری معمولاً از دو نقش عمده تشکیل شده اند. اول، صاحبان جامعه جامعه را ایجاد می کنند و به تمام جنبه های اداری جامعه دسترسی کامل دارند. مدیران جامعه بخش های مختلف جامعه را اداره می کنند. این نقش‌ها شامل ناظم‌هایی است که مسئول کنترل مکالمات در جامعه هستند و اطمینان می‌دهند که اعضای جامعه در فعالیت‌های خارج از هدف جامعه شرکت نمی‌کنند. 

یکی دیگر از نقش‌های رایج در جامعه رمزنگاری، «شیلینگ» است. شیلرها مسئول حفظ انرژی در جوامع کریپتو هستند. آن‌ها با ایجاد زمان‌های اختصاصی برای تبلیغ یک ارز دیجیتال در رسانه‌های اجتماعی، سازمان‌دهی هدایا برای اعضای وفادار جامعه و به اشتراک‌گذاری اطلاعات جدید به این وظیفه دست می‌یابند. 

اعضای انجمن می‌توانند این نقش‌ها را بر عهده بگیرند و می‌توانند به حرفه‌های تمام عیار در کریپتو تبدیل شوند. جوامع رمزنگاری دستورالعمل هایی برای اعضای خود دارند تا جوهر جامعه را حفظ کنند و به تنظیم فعالیت ها در جامعه کمک کنند. 

کجا جوامع رمزنگاری را پیدا کنیم 

سه پلتفرم پیام رسان آنلاین محبوب برای جوامع کریپتو تلگرام، دیسکورد و ردیت هستند. این پلتفرم‌ها به گزینه‌های ترجیحی برای راه‌اندازی و حفظ جوامع رمزنگاری پر جنب و جوش تبدیل شده‌اند. 

 • ICO Speaks on Telegram یک انجمن رمزنگاری شناخته شده است که امکان دسترسی به آموزش و مشاوره سرمایه گذاری را برای مبتدیان و متخصصان کریپتو فراهم می کند. این انجمن به طور مرتب جلسات «از من هر چیزی بپرس (AMA)» میزبانی می‌کند و به اعضای انجمن امکان می‌دهد در گفتگوهایی درباره موضوعات مرتبط با رمزنگاری شرکت کنند. 
 • WallStreetBets رسمی یکی از بزرگترین انجمن های رمزنگاری دیسکورد است که بیش از 550000 عضو دارد. موضوعات بحث در مورد ارزهای دیجیتال، NFTها و سایر موضوعات مرتبط با رمزارز را ارائه می دهد. 
 • CryptoMoonShots یک انجمن رمزنگاری در Reddit است که دارای بیش از یک میلیون عضو است و آن را به یکی از بزرگترین انجمن های رمزنگاری در جهان تبدیل می کند. این کانال مشاوره سرمایه گذاری در مورد سکه ها/توکن های تازه راه اندازی شده با پتانسیل ایجاد سود برای اعضای خود ارائه می دهد. همچنین آموزش عمومی رمزنگاری را ارائه می دهد. 
جوامع کریپتو

مزایای جوامع کریپتو 

مزیت اصلی جوامع کریپتو ارائه حس تعلق به اعضای خود است. کریپتو در حال گشودن زمین های جدیدی در چندین صنعت است، و آگاهی از آخرین اتفاقات و به اشتراک گذاشتن ایده ها با افراد همفکر مهم است. 

این جوامع به استارت‌آپ‌های کریپتو وسیله‌ای برای ارتباط مؤثر، خدمات مشتری و تعامل ارائه می‌کنند. اعضا می توانند به سرعت مشکلات خود را حل کنند، نظرات خود را آزادانه به اشتراک بگذارند، و بازخورد به موقع در مورد هر موضوع مربوط به رمزنگاری دریافت کنند. 

جوامع همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری و سودآوری را برای ارزهای دیجیتال جدید یا موجود فراهم می‌کنند. به عنوان مثال، اعضا می توانند از دسترسی به اطلاعات مربوط به راه اندازی اولیه سکه و توکن، ICOها و airdrops یا شرکت در وظایف از پیش تعیین شده در ازای سکه ها/توکن های رایگان بهره مند شوند. 

تأثیر جوامع رمزنگاری 

جوامع کریپتو به دلیل اعضای رو به رشدشان تأثیرگذار هستند. برخی از جوامع ادعا می‌کنند که می‌توانند بر رشد یا کاهش یک ارز دیجیتال تأثیر بگذارند، اگرچه این ادعاها هنوز به طور کامل ثابت نشده است. 

جوامع همچنین در چندین مکان جغرافیایی پراکنده شده‌اند، که به اعضایی که در یک مکان زندگی می‌کنند اجازه می‌دهد تا میزبان جلسات فیزیکی باشند. این ملاقات ها به عنوان راه هایی برای جذب و آموزش افراد جدید علاقه مند به ارزهای دیجیتال عمل می کنند. 

جوامع کریپتو در تقویت پذیرش کریپتو مهم هستند 

این توسط علم ثابت شده است که مردم تمایل بیشتری به استفاده از محصول یا خدماتی دارند که دوست نزدیک یا خانواده از آن استفاده کرده است. این همان اصل است که برای جوامع رمزنگاری اعمال می شود. هر عضو انجمن رمزنگاری معمولاً تبدیل به یک مبشر رمزارز می شود و در مورد کریپتو و مزایای آن صحبت می کند. 

جوامع رمزنگاری به عنوان یکی از بزرگترین کاتالیزورها برای پذیرش کریپتو در سطح جهانی ظاهر شده اند. این جوامع به افراد داخلی کمک می کنند تا شروع به یادگیری و استفاده از ارز دیجیتال کنند. جوامع کریپتو تنها با هدف پیش بردن ارزهای دیجیتال به عنوان بخشی از زندگی روزمره به رشد و تکامل خود ادامه خواهند داد. 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *