0

جهش قیمت بیت کوین به سقف هفتگی 23000

جهش قیمت بیت کوین
بازدید 809

بازار رمزارز ها به طور غیر منتظره در واکنش به افزایش اخیر نرخ بهره توسط فدرال رزرو ، به خوبی عمل کرد و قیمت ها در این بازار به سقف های هفتگی جدید افزایش یافتند. به این ترتیب ، تعداد معامله گران لیکوئید شده در بازه زمانی روزانه  از بیش از90000 رسید و ارزش کل معاملات لیکوئید شده برابر با 400 میلیون دلار است. در این خبر به بررسی جهش قیمت بیت کوین می پردازیم.

جهش قیمت بیت کوین

بر اساس گزارش روز گذشته رسانه CryptoPotato ،بزرگترین رمزارز جهان از سقف قیمتی هفته گذشته خود عقب نشینی کرد و پس از مدت کوتاهی در حدود سطح 21000 دلاری به ثبات رسید.

در روز های گذشته ، همه نگاه ها به نشست اخیر کمیته فدرال بازار باز بود، نشستی که در آن ، انتظارات برخی از کارشناسان مالی درست از آب درآمد و بانک مرکزی این کشور نرخ بهره را 75 واحد افزایش داد و اعلام کرد که در راستای مهار تورم به افزایش نرخ بهره در طول سال جاری میلادی ادامه خواهد داد. نشست بعدی کمیته فدرال بازار باز در اواخر سپتامبر(اوایل مهر) برگزار خواهد شد.
تحولات فدرال رزرو طبق معمول باعث نوسان بازارهای رمزارزی شد،  اما این بار منجر به افزایش قیمت ها در این بازار شد.

بیت کوین  بلافاصله پس از اعلام فدرال رزرو ، به 22000 دلار جهش یافت و سپس ، به سقف قیمتی 6 روزه خود در 23000 دلار رسید. علیرغم عقب نشینی اندک این رمزارز ، قیمت آن همچنان 9 درصد در روز رشد کرده است.

آلت کوین‌ها نیز سود های قابل توجهی تری را به ثبت رساندند. در حال حاضر، اتریوم 14 درصد نسبت به روز گذشته افزایش یافته است. سولانا ، پلکادات ، MATIC و سایرین با سود های دو رقمی مواجه شدند.

منبع: cryptopotato

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *