0

تشکیل الگوی فنجان و دسته در ریپل و احتمال رشد چند صد درصدی

تشکیل الگوی فنجان و دسته در ریپل
بازدید 501

به گفته Dark Defender، تحلیل‌گر برجسته حوزه ارزهای دیجیتال، ریپل (XRP) اخیراً یک الگوی فنجان و دسته را در نمودار روزانه خود تشکیل داده که نشان‌دهنده افزایش احتمالی ۲۰۸ درصدی و رسیدن قیمت آن به ۱.۸۸ دلار در کوتاه‌مدت است. در این پست به بررسی تشکیل الگوی فنجان و دسته در ریپل می پردازیم.

تشکیل الگوی فنجان و دسته در ریپل

تشکیل الگوی فنجان و دسته در ریپل

این الگو به دنبال تغییرات قیمتی ریپل از ماه جولای تا کنون شکل گرفته است، یعنی پس از افزایش قیمت XRP به ۰.۹۳ دلار در تاریخ ۱۳ جولای به دنبال صدور رای دادگاه در مورد دعوای حقوقی ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده.

با آغاز روند اصلاحی و رسیدن قیمت به پایین‌ترین سطح ۰.۴۵۸۰ دلار در اواخر اکتبر، قسمت پایینی فنجان شکل گرفت. در حال حاضر نیز دسته فنجان در ماه نوامبر شکل گرفته که در سطح حمایتی ۰.۶۰۴۴ دلار قرار دارد.

این تحلیل‌گر که در گذشته با استفاده از امواج الیوت اهداف کوتاه‌مدت ۱.۰۵ دلار و ۱.۸۸ دلار را برای ریپل تعیین کرده بود، معتقد است که الگوی فنجان و دسته این اهداف قیمتی را محقق می‌کند.

با این حال، احتمال شکستن دسته این الگو در حمایت ۰.۶۰۴۴ دلار هم وجود دارد که در این صورت، باید منتظر رسیدن قیمت به ۰.۵۲۸۶ دلار باشیم.

در واقع، این تحلیل‌گر بر اهمیت بسته شدن دو کندل روزانه بالای ۰.۶۰۴۴ دلار برای حفظ چشم‌انداز مثبت خود تأکید می‌کند. برای اینکه ریپل به اهداف خود برسد، باید امکان بریک آوت از مقاومت‌های ۰.۶۶۴۹ دلار، ۰.۷۳۱۲ دلار و ۰.۷۷۲۱ دلار را داشته باشد.

ریپل در حال حاضر با قیمت ۰.۶۱ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۸۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد. برای رسیدن به هدف ۱.۸۸ دلار، ریپل باید تا حدود ۲۰۸ درصد افزایش یابد. آخرین‌باری که ریپل این قیمت را دید، در آوریل ۲۰۲۱ بود.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *