0

تحلیل نمودار بیت کوین 26 آذر | تحلیل نمودار اتریوم 26 آذر

نمودار بیت کوین 26 آذر
بازدید 594

هفته گذشته بود که با انتشار داده‌های مربوط به شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) برای ماه نوامبر توسط اداره آمار کار ایالات متحده، قیمت بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سایر ارزهای دیجیتال به شدت افزایش یافت. در آن زمان، گزارش شد که CPI در ایالات متحده از ۷٫۷ درصد در ماه اکتبر به ۷٫۱ درصد در ماه نوامبر کاهش یافته است. در این پست به تحلیل نمودار بیت کوین 26 آذر و اتریوم می پردازیم.

با این حال، پس از نشست کمیته بازار آزاد فدرال و توافق بر سر تداوم افزایش نرخ بهره تا دستیابی به تورم ۲ درصدی، قیمت ارزهای دیجیتال بار دیگر کاهش یافت و رمزارزهای برتر این هفته را هم با یک روند نزولی آغاز کردند.

نمودار بیت کوین 26 آذر

داده‌های بازار نشان می‌دهند که قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته، ۱٫۹ درصد و در مقایسه با یک هفته گذشته، ۲٫۵ درصد کاهش یافته است.

همان‌طور که در نمودار روزانه بیت کوین مشاهده می‌شود، قیمت این ارز دیجیتال پس از شکست کاذب مقاومت ۱۸،۱۵۷ دلاری، بار دیگر به وسط کانال بازگشته است. در حال حاضر، خرس‌ها دوباره کنترل بازار را به دست گرفته‌اند؛ زیرا گاوها نتوانستند قیمت را بالاتر از سطح ۱۸ هزار دلار حفظ کنند.

اگر افت اخیر قیمت بیت کوین تا مرز ۱۶ هزار دلار ادامه داشته باشد، احتمال زیادی برای آزمایش دوباره حمایت ۱۵،۶۳۲ دلاری وجود دارد.

بیت کوین در زمان نگارش این خبر، در محدوده قیمتی ۱۶،۷۱۰ دلار معامله می‌شود.

نمودار اتریوم 26 آذر

اتریوم در مقایسه با بیت کوین، ارزش بیشتری را از دست داده است. داده‌های بازار نشان می‌دهند که قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته، ۲٫۸ درصد و در مقایسه با یک هفته گذشته، نزدیک به ۷ درصد کاهش یافته است.

با توجه به نمودار بالا، قیمت اتریوم در حال حاضر به حمایت کانال نزدیک‌تر است تا به مقاومت آن. قیمت این ارز دیجیتال بسیار دورتر از سطح ۱،۳۰۰ دلار قرار دارد و به همین دلیل، معامله‌گران می‌توانند انتظار آزمایش دوباره سطح ۱،۱۰۰ دلار را در عرض چند روز داشته باشند.

در زمان نگارش این خبر، اتریوم در محدوده قیمتی ۱،۱۸۰ دلار معامله می‌شود.

u.today

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *