0

تحلیل قیمت شیبا ۲۸ آبان

تحلیل قیمت شیبا ۲۸ آبان
بازدید 475

یکی از محبوب ترین میم کوین ها -شیبا اینو (SHIB)- در چند سال گذشته به دلیل افزایش سریع قیمت و نوسانات بالا، توجه سرمایه‌ گذاران زیادی را به خود جلب کرده است. در این پست به تحلیل قیمت شیبا ۲۸ آبان می پردازیم.

تحلیل قیمت شیبا ۲۸ آبان

این در حالی است که ارزش گذاری دارایی در حال حاضر با بالاترین رکورد ثبت شده در سال 2021 فاصله زیادی دارد و برخی از تحلیلگران و کارشناسان معتقدند که روند صعودی همچنان می تواند در کار باشد. پلتفرم ارز دیجیتال Digital Coin Price تحقیقی انجام داد که بر اساس آن SHIB می‌تواند تا پایان سال 2025 بیش از 220 درصد منفجر شود. همچنین استدلال کرد که معیارهای تکنیکال خاصی نشان می‌دهند که دارایی در حال حاضر آماده یک رالی صعودی است: همه شاخص های تکنیکال نشان می دهد که احساسات فعلی صعودی است، شاخص ترس و طمع عدد 46.40 را نشان می دهد که به معنای ترس شدید است. از این رو بسیاری از تحلیلگران معتقدند در حال حاضر فرصت خوبی برای خرید شیبا است. علاوه بر این، تیم توسعه دهنده ادعا کرد که SHIB در 326 روز گذشته زیر میانگین متحرک ساده 200 و زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) معامله شده است. آنها همچنین به عنوان عناصر صعودی که می توانند در افزایش بالقوه قیمت این میم کوین نقش داشته باشند به این موضوع اشاره کردند.

🔺چشم انداز قیمت شیبا اینو: شیبا با پیش بینی افزایش 220 درصدی تا سال 2025 بر اساس شاخص های تکنیکال صعودی و موقعیت فعلی آن زیر میانگین های متحرک مهم، پتانسیل یک روند صعودی را دارد.

🔺تاثیر توکن سوزی شیبا: استراتژی سوزاندن دارایی تهاجمی SHIB که اخیراً با افزایش 1300 درصدی نرخ توکن سوزی همراه بوده است، احتمالاً به پیش بینی افزایش قیمت کمک می کند.

🔺تاثیر شیباریوم: توسعه و فعالیت رو به رشد در شیباریوم، راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا، با بیش از 1.5 میلیون بلاک و نزدیک به 4 میلیون تراکنش، نیز به عنوان یک عامل مثبت برای ارزش SHIB دیده می شود. توکن سوزی شیبا اینو ادامه دارد! دو عامل حیاتی دیگر که ممکن است باعث انفجار قیمت این میم کوین شود، اجرای موفقیت آمیز توکن سوزی شیبا و توسعه راه حل لایه 2 بلاک چین شیباریوم است. همانطور که CryptoPotato اخیرا گزارش کرده است، نرخ توکن سوزی شیبا بیش از 1300٪ در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است، در حالی که در ماه اکتبر، تقریبا 1.5 میلیارد دارایی از گردش خارج شد. تعداد کل بلاک ها در شبکه شیباریوم از 1.5 میلیون گذشت، در حالی که کل تراکنش ها به 4 میلیون رسیده است.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *