0

تحلیل قیمت ریپل ۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل قیمت ریپل ۷ آذر
بازدید 603

موفقیت ریپل در شکایت علیه SEC و لیست شدن دوباره ارز دیجیتال XRP در صرافی های اصلی ارز دیجیتال به عنوان عوامل صعودی برای ارزیابی آینده دارایی به شمار می آید. در این پست به تحلیل قیمت ریپل ۷ آذر می پردازیم.

تحلیل قیمت ریپل ۷ آذر

احیای بازار و پتانسیل رشد صعودی: بازار ارزهای دیجیتال، به ویژه در اواخر سال 2023، نشانه هایی از احیای مجدد را با روند صعودی پیش بینی شده نشان می دهد، که تحت تأثیر رویدادهایی مانند تایید احتمالی ETF بیت کوین در ایالات متحده و هاوینگ بیت کوین در سال 2024 است.
چشم انداز امیدوار کننده ریپل: ارز دیجیتال XRP به عنوان یک عملکرد برتر بالقوه در چرخه صعودی بعدی برجسته می شود که با موفقیت های قانونی ریپل، مشارکت با بانک های مرکزی و لیست شدن مجدد در صرافی های بزرگ تقویت شده است.
حدس و گمان قیمت XRP: پیش بینی های باور نکردنی برای XRP شامل رسیدن به قیمت 4.20 دلار، 7.20 دلار یا 470 دلار بعید است، سناریویی که نیاز به ارزش بازار بی سابقه ای دارد که بسیار بیشتر از اوج قبلی صنعت است.

آیا ریپل برای یک افزایش قیمت خیره کننده آماده شده است؟

احیای بازار ارزهای دیجیتال در سال جاری (به ویژه در نیمه دوم سال 2023) یک واقعیت است، در حالی که به نظر می رسد روند صعودی بعدی در حال شروع شدن است. چندین تحول بالقوه، از جمله تایید احتمالی یک ETF بیت کوین در ایالات متحده و هاوینگ بیت کوین آتی (برنامه ریزی شده برای بهار 2024)، ممکن است باعث رشد کلی بازار در آینده نزدیک شود.

با این گفته، بسیاری از سرمایه گذاران ممکن است تعجب کنند که کدام دارایی های دیجیتالی در چرخه صعودی بعدی عملکرد برتر خواهند داشت. به گفته کارشناس مالی که از X (توئیتر) Kyren استفاده می کند، ریپل یکی از توکن هایی که ممکن است در آینده شکوفا شود.

به گفته آنها، شرکت بلاک چین در چند سال گذشته پیشرفت های متعددی را پشت سر گذاشته است که می تواند گاو ها را برای خرید ریپل ترغیب کند. چنین نمونه هایی عبارتند از:

روند پیروزی ریپل در شکایت خود علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC).
تعاملات این شرکت با بانک های مرکزی در سراسر جهان.
پشتیبانی صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال از ریپل.
به یاد بیاورید که کوین‌ بیس، کراکن، Gemini و غول‌های دیگر پس از کمپین پیاپی ریپل علیه رگولاتور، XRP را در پلتفرم‌های خود فهرست کردند.

در بازار صعودی قبل از 2016-2017، ریپل شاهد سودهایی بود که تصورش را هم نمی‌کردید، زیرا از زیر 0.01 دلار به بیش از 3.50 دلار رسید. با تمام اتفاقاتی که اخیراً برای پروژه ریپل رخ داده است… آیا ما آماده اجرای دیگری توسط OG ابزار بلاک چین سازمانی هستیم؟» Kyren نتیجه گرفت؟

آیا XRP می تواند به قیمت باور نکردنی 470 دلار برسد؟

صحبت از افزایش احتمالی XRP، یک پیش‌ بینی قیمت تا حدی مضحک از کاربر X CryptoBull است. آنها پیشنهاد کردند که این دارایی در آستانه جهش به 4.20 دلار، 7.20 دلار یا حتی 470 دلار است.
باید در نظر داشت که افزایش قیمت به 500 دلار بسیار غیر قابل قبول به نظر می رسد زیرا ارزش بازار XRP باید به حدود 250 تریلیون دلار برسد تا این اتفاق بیفتد. به یاد بیاورید که کل ارزش بازار این صنعت در طول دوره صعودی سال 2021 حدود 3 تریلیون دلار بود، زمانی که بیت کوین (BTC) به بالاترین سطح تاریخ تقریباً 70 هزار دلار رسید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *