0

تحلیل ارزدیجیتال پولیکس (PLX)

تحلیل ارزدیجیتال پولیکس (PLX)
بازدید 220

سبد‌چینی یک استراتژی رایج است که توسط سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال برای کسب درآمد بیشتر در این بازار استفاده می‌شود. حتی با وجود عملکرد خوب سولانا (SOL)، سرمایه‌گذاران آن در حال بررسی پروژه‌های جایگزین برای به حداکثر رساندن سود خود هستند. در این پست به تحلیل ارزدیجیتال پولیکس (PLX) می پردازیم.

تحلیل ارزدیجیتال پولیکس (PLX)

در همین راستا سرمایه‌گذاران برتر سولانا به پولیکس (PLX) به عنوان یکی از دارایی‌هایی که می‌تواند موجب سودآور‌تر شدن سبد آنها شود نگاه می‌کنند و معتقدند که این توکن تا پایان سال ۲۰۲۴ می‌تواند بازده چشمگیر ۴۶۰۰ درصدی ایجاد کند.

سرمایه‌گذاران اولیه این توکن، سود ۱۵۰ درصدی به دست آورده‌اند و به نظر می‌رسد که با فهرست شدنش در صرافی‌های برتر، سود بیشتری عاید خریداران آن شود.

سرمایه‌گذاران برتر سولانا پس از مشاهده امواج قابل توجهی که این پروژه در بازار کریپتو ایجاد کرده است، به خرید آن تمایل پیدا کرده‌اند.

پولیکس یک پروژه جدید است که قصد دارد چالش‌هایی نظیر مشکلات دائمی نقدینگی، کارمزد بالای تراکنش‌ها و ضعف امنیتی که صرافی‌های اصلی با آن مواجه هستند را حل کند.

پولیکس یک پلتفرم معاملاتی جدید است که از ترکیب ویژگی‌های امور مالی متمرکز (CeFI) و غیرمتمرکز (DeFi) ساخته شده و امنیت و نقدینگی بالا و کارمزد صفر را ارائه می‌دهد.

سرمایه‌گذاران سولانا با آگاهی از این ویژگی‌ها به خرید آن روی آورده‌اند. بیش از ۸۰ میلیون توکن PLX به بیش از ۱۵ هزار متقاضی که در این پلتفرم ثبت نام کرده‌اند فروخته شده است.

این توکن در مرحله آخر پیش‌فروش است و سرمایه‌گذاران در حال حاضر می‌توانند آن را فقط با ۰.۱۰ دلار خریداری کنند. سرمایه‌گذاران، پولیکس را یکی از برترین توکن‌های DeFi می‌دانند و انتظار دارند تا قبل از پایان سال ۲۰۲۴ بازدهی ۴۶۰۰ درصدی را از خرید این توکن به دست آورند.

coinpedia

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *