0

بیت کوین زیر ۲۲ هزار

بیت کوین زیر ۲۲ هزار
بازدید 1059

بزرگترین دارایی دیجیتال در روز دوشنبه تا 4.3 درصد سقوط کرد و در ساعت 12:15 PM به وقت سنگاپور در حدود سطح 21820 دلار نوسان کرد. اتریوم ، دومین رمزارز بزرگ بازار و سایر رمزارزها از قبیل اولانچ و سولانا نیز با ضرر های بیشتری مواجه شدند. در این پست به بیت کوین زیر ۲۲ هزار می پردازیم.

بیت کوین زیر ۲۲ هزار

نوسانات حوزه رمزارزها در بین سرمایه گذاری های پر ریسک ، ممکن است مجددا در آستانه افزایش مورد انتظار نرخ بهره توسط فدرال رزرو در روز چهارشنبه و انتشار گزارشات درآمد بسیاری از غول های فناوری ایالات متحده ، پیشرو باشد.

هر دو باری که نرخ بهره از سوی فدرال رزرو ایالات متحده افزایش یافت ، احساسات این بازار تضعیف شد. گزارشات درآمد ضعیف می تواند سهام فناوری را تحت فشار قرار دهد و با توجه به همبستگی آنها با بیت کوین ، این رمزارز نیز تحت تاثیر قرار گیرد. با این حال، برخی از پیش‌بینی‌کنندگان همچنان معتقدند که شدیدترین فروش بیت کوین پس از سقوط 53 درصدی آن ،  به پایان رسیده است.

آنتونی ترنچف(Antoni Trenchev)، یکی از بنیان‌گذاران شرکت وام دهی رمزارزی Nexo، عنوان کرد:


“اگر سرمایه‌گذاران رمزارزی بتوانند نوسانات احتمالی ناشی از نشست فدرال‌رزرو در هفته جاری هضم کنند ، افزایش روز چهارشنبه به سمت سطح 24000 دلاری ادامه می یابد و دیگر این روند صعودی ، زودگذر نخواهد بود.”

آقای ترنچف همچنین سطح 30,000 دلاری را مطرح کرد و افزود ه بیت کوین می تواند پیش از مواجهه با تعدادی از سطوح مقاومتی به آن برسد.

منبع: bnnbloomberg

(4 امتیاز) - 3/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *