0

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۱۶ اسفند

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۱۶ اسفند
بازدید 512

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر ریزش قیمت را تجربه کرده‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو در امروز ۲.۵۸ تریلیون دلار است و ارز دیجیتال برتر، بیت کوین، ۵۲.۶۴ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد. در این پست به معرفی بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۱۶ اسفند می پردازیم.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۱۶ اسفند

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، ریزش قیمتی ۱.۳۰ درصدی را ثبت کرده و به رنگ قرمز درآمده است. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۵ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۱۶ اسفند

اتریوم اما برخلاف بیت کوین امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر رشدی ۱.۱۶ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳۷۵۳ دلار معامله می‌شود.

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که میم کوین داگ ویف هت (WIF)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال Dogwifhat امروز با رشد قیمتی ۲۱.۶۹ درصدی، در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Dogwifhat، نام رمزارزهای ترا لونا (LUNC) با ۱۲.۹۲ درصد افزایش قیمت و لئو توکن (LEO) با ۱۱.۷۶ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال ساتس (SATS) با ۱۰.۸۳ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از SATS نیز، ارزهای دیجیتال چیلیز (CHZ) با ۱۰.۴۸ درصد ریزش و اینترنت کامپیوتر (ICP) با ۱۰.۰۳ درصد افت قیمت، به ترتیب دومین و سومین رمزارزهای پرضرر بازار هستند.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *