0

بهترین ارزهای هوش مصنوعی ۲۰۲۳

بهترین ارزهای هوش مصنوعی ۲۰۲۳
بازدید 387

تیم بسیار ماهری متشکل از محققان و تحلیلگران رمزارز بیش از 30 پروژه ارزهای دیجیتال را که توسط هوش مصنوعی طراحی شده اند را به دقت بررسی کرده اند. هدف این تحلیل عمیق هدایت سرمایه گذاران به سمت پیشگامانه ترین و قابل اعتمادترین گزینه ها در این دسته دارایی است. در این پست به معرفی بهترین ارزهای هوش مصنوعی ۲۰۲۳ می پردازیم.

بهترین ارزهای هوش مصنوعی ۲۰۲۳

روش ارزیابی بهترین ارزهای هوش مصنوعی ، فاکتورهای زیادی مانند یکپارچه سازی بدون درز بلاک چین، قابلیت های پیشرفته هوش مصنوعی، پتانسیل مقیاس پذیری، امکان سنجی پروژه و علاقه سرمایه گذار قوی را در نظر می گیرد.

رندر (RNDR)

رندر (RNDR) یک نیروی پیشگام در همگرایی هوش مصنوعی، بلاک چین و رندر گرافیکی است. این شبکه که در بالای بلاک چین اتریوم ساخته شده است، به عنوان یک شبکه رندر GPU غیرمتمرکز عمل می کند و به کاربران جهانی دسترسی به منابع GPU را ارائه می دهد.

با انجام این کار، هدف آن این است که پاسخ بلاک چین به غول های صنعتی مانند NVIDIA باشد. پلتفرم Render با ارائه رویکردی نوآورانه برای رندر گرافیکی که هنجارهای محاسباتی مرسوم را مختل می کند، متمایز است.

کلید موفقیت Render به عنوان یکی از بهترین ارزهای هوش مصنوعی، تکیه آن بر هوش مصنوعی و الگوریتم های یادگیری ماشین است. این فناوری ‌ها باعث بهینه شدن تخصیص منابع خواهند شد و کارآمدی فرآیند رندرینگ را همراه دارند. برخلاف مدل‌های سنتی، رندر مزایای منحصربه‌فرد غیرمتمرکز، سازگاری و مقیاس‌پذیری را ارائه می‌کند؛ کیفیت‌هایی که ذاتاً با بلاک چین و هوش مصنوعی مرتبط هستند. در نتیجه، Render (RNDR) به‌عنوان برترین ابتکار رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی، به‌طور مستحکمی پیشتاز است.

Numeraire (NMR)

بهترین ارزهای هوش مصنوعی ۲۰۲۳

Numeraire (NMR) یک دارایی رمزنگاری منحصر به فرد و یکی از بهترین ارزهای هوش مصنوعی است که به منظور تشویق دانشمندان داده برای کمک به مدل های هوش مصنوعی برای تصمیم گیری های سرمایه گذاری طراحی شده است.

این شرکت به عنوان بخشی از Numerai، یک صندوق تامینی که از هوش مصنوعی برای اطلاع رسانی استراتژی های بازار خود استفاده می کند، عمل خواهد کرد. Numerai به دانشمندان داده گنجینه ای از داده های مالی ارائه می دهد و از آنها دعوت می کند تا مدل های هوش مصنوعی برای پیش بینی بازار ایجاد کنند.

در ادامه، ترکیب این مدل ها با یکدیگر صورت می گیرد و در راستای هدایت سرمایه گذاری ها، توسط صندوق Numerai به کار گرفته می ‌شوند. البته باید این نکته را اشاره کنیم که وجه تمایز Numeraire ، ساختاری است که مبتنی بر توکن استوار شده است.

در واقع، توکن این ارز که NMR نام دارد، در راستای ترغیب مشارکت فعالانه متخصصین داده در جهت توسعه مدل و به عنوان سیستم پاداش در نظر گرفته می شود. هنگامی که دانشمندان داده از NMR استفاده می کنند، نه تنها پاداش های مالی به دست می آورند بلکه به پلت فرم کمک می کنند تا تصمیمات سرمایه گذاری آگاهانه تری بگیرد. بنابراین، Numeraire به عنوان یکی از بهترین ارزهای هوش مصنوعی عمل می‌کند که متقابلاً هم به نفع دانشمندان داده و هم برای پلتفرم Numerai است.

Fetch.ai (FET)

Fetch.ai (FET) ارز دیجیتالی است که مطابق با چارچوبی غیر متمرکز استوار شده است تا بتواند عوامل توسعه یافته مستقل را تقویت کند. آنها این امکان را دارند تا با یکدیگر یا به صورت مستقل از محیط اطرافشان، وظایف مختلفی را به اجرا درآورند.

چشم انداز نهایی Fetch.ai ایجاد یک اکوسیستم مجهز به هوش مصنوعی است که فرآیندهایی مانند اشتراک گذاری داده ها، انتقال ارزش و تخصیص کارآمد منابع را ساده می کند. این برنامه موفق شده به صورت خاص، قراردادهای هوشمند را با هوش مصنوعی ترکیب کند تا بدون نیاز به واسطه، بتوانند به صورت مستقل همکاری داشته باشند.

توکن این پلتفرم نیز که FET نامیده می شود، در راستای کسب خدمات، به عنوان ارز استفاده می شود که در سیستم Fetch.ai عمل خواهد کرد. این روش که به صورت غیرمتمرکز فعالیت دارد، می تواند ناکارآمدی را از بین برده و در گسترش همکاری ها و تراکنش های مبتنی بر هوش مصنوعی نقش داشته باشد. بنابراین، به عنوان یکی ازبهترین ارزهای هوش مصنوعی شناخته می شود.

SingularityNET (AGIX)

بهترین ارزهای هوش مصنوعی ۲۰۲۳

SingularityNET (AGIX) به صورت بازار غیرمتمرکز فعالیت دارد که بر خدمات هوش مصنوعی متمرکز است. این پلتفرم، می تواند این امکان را به توسعه دهندگان بدهد تا به راحتی برنامه های هوش مصنوعی را تولید کنند. از سویی دیگر، مکانی را برای مشاغل و افراد فراهم می کند تا آنها خدمات تخصصی را دریافت کنند.

این پلتفرم از بلاک چین و قراردادهای هوشمند برای اطمینان از محیطی امن و شفاف برای تراکنش های خدمات هوش مصنوعی استفاده می کند. AGIX توکن بومی پلتفرم، این تراکنش ها را ساده می کند و مشارکت مداوم شبکه را تشویق می کند.

AGIX به عنوان یکی از بهترین ارزهای هوش مصنوعی نه تنها برای خرید خدمات هوش مصنوعی در بازار استفاده می شود، بلکه به عنوان پاداشی برای کسانی که در بهبود پلتفرم و عملکردهای اصلی هوش مصنوعی آن سهیم هستند عمل می کند.

پروتکل اقیانوس (OCEAN)

Ocean Protocol (OCEAN) نیز به عنوان پلتفرم غیرمتمرکز شناخته می شود قادر است محیطی شفاف در جهت تبادل داده ها فراهم کند. بنابراین، سازمان ها، افراد و مشاغل می توانند به شکلی ایمن و سودآور، دادهایشان را اشتراک گذاری کنند. در واقع این پلتفرم، با هدف ادغام هوش مصنوعی (AI) ایجاد شد تا سرویس ‌های داده مبتنی بر هوش مصنوعی را توسعه دهد.

در این بازار، شرکت‌کنندگان می‌توانند در خرید و فروش داده‌ها و خدمات هوش مصنوعی شرکت کنند، با اطمینان از اقدامات امنیتی و شفافیت قوی پلتفرمOCEAN، توکن بومی پلتفرم، به عنوان مکانیزم مرکزی تشویق و پرداخت عمل می کند. OCEAN به عنوان یکی از بهترین ارزهای هوش مصنوعی به مشارکت فعال در شبکه پاداش می دهد و همچنین برای تراکنش های مربوط به تهیه داده ها و خدمات هوش مصنوعی استفاده می شود

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *