0

معرفی ارز دیجیتال SXP

ارز دیجیتال SXP
بازدید 740

به عنوان بخشی از اکوسیستم در حال رشد امور مالی غیر متمرکز، Swipe طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارایه می دهد. اپلیکیشن غیر متمرکز چند ارزی Swipe و کارت اعتباری Visa همراه با آن، مبادله سریع ارزهای دیجیتال، ارزهای فیات و سکه های با قیمت ثابت را ممکن می کند. از دسامبر سال 2020، این اپلیکیشن از چهار سکه با نرخ پایدار USDT، USDC، BUSD و DAI و همچنین دو ارز فیات USD و EUR پشتیبانی می کند. خدمات کارت اعتباری Visa اپلیکیشن Swipe در اروپا فعال شده و در آمریکا نیز در حال پیاده سازی است. در این مقاله به بررسی ارز دیجیتال SXP می پردازیم.

ارز دیجیتال SXP

Swipe توسط جوزلیتو لیزاروندو، یکی از سرمایه گذاران اولیه بیت کوین با تجربه فراوان در کسب و کارهای نوپا بنیان گذاری شد. لیزاروندو هم اکنون به عنوان مدیر عامل این پلتفرم مشغول به فعالیت است. علاوه بر این، جان کنت یکی از توسعه دهندگان ارشد در Vibial Group عهده دار سمت مدیر اجرایی Swipe بوده، آنسیتا سوتومیل نیز با سابقه کار به عنوان افسر مالیاتی و قضایی در PriceWaterHouseCoopers، عهده دار مدیریت مالی و حساب داری Swipe شده است. در نهایت با پیوستن هنری نیدوازا، با بیش از 30 سال تجربه در بانکداری، خورده فروشی و صنایع فناوری های مدرن، تیم مدیریتی Swipe کامل شده است.

Swipe Wallet Ltd شرکت صاحب و پشتیبان پروژه Swipe است که در انگلستان ثبت شده است. Swipe هم اکنون اپلیکیشن کیف پول MVP خود را برای هر دوی پلتفرم های اندروید و IOS توسعه داده است که به زودی منتشر خواهند شد. کارت Swipe که یک نوع کارت اعتباری Visa است نیز توسط یک شرکت مالی مربوطه صادر می شود.

    در جولای سال 2020 اعلام شد که پروژه Swipe توسط صرافی معروف Binance خریداری شده است، اما قیمت فروش آن عمومی نشد.

رسالت Swipe

Swipe سکویی است که به عنوان پلی میان دنیای ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات عمل می کند و سه محصول اصلی کیف پول موبایل چند ارزی، کارت اعتباری با پشتوانه ارز دیجیتال Swipe و توکن SXP را برای کاربران خود فراهم کرده است. کیف پول swipe به عنوان نقطه ورود به این اکوسیستم در نظر گرفته می شود، که برای ذخیره و مدیریت چندین نوع ارز مختلف از جمله های دیجیتال و ارزهای فیات کاربرد دارد.

کیف پول Swipe برای انجام تمامی قابلیت ها و ویژگی های خود شامل دریافت و برداشت و یا استفاده از خدمات، نیازمند پرداخت هزینه به وسیله سکه SXP، توکن اصلی پلتفرم Swipe است. کاربران کیف پول Swipe می توانند ارزهای دیجیتال خریداری کرده و یا بفروشند، همچنین ارزهای دیجیتال خود را به صورت مستقیم به ارزهای فیات تبدیل نمایند. از دیگر قابلیت های این کیف پول خرید کارت های اعتباری هدیه و مبادله میان تمامی دارایی های پشتیبانی شده است.

نقشه راه swipe

Swipe برنامه های عمده ای را برای بهبود عملکرد SXP روی زنجیره و اپلیکیشن کیف پول Swipe برای سال 2021 در نظر گرفته است.

    بدون حضانت، کیف پول Swipe کاملا بدون حضانت شده و کنترل کامل دارایی های نگه داری شده توسط اپلیکیشن کیف پول را به کاربران خواهد سپرد. تمامی کاربران که دارای وجوه حضانت شده هستند، تا روز یکم ماه می سال 2021 فرصت دارند تا وجوه خود را از کیف پول خارج نمایند.

    مبادله غیر متمرکز، پلتفرم Swipe خدمتی را تحت عنوان Swipe Swap معرفی خواهد کرد که مبادله دارایی های دیجیتال روی زنجیره و ایجاد نقدینگی را به صورت بومی در داخل اپلیکیشن ممکن خواهد کرد.

    سرویسی تحت عنوان Venus به صورت بومی در داخل اپلیکیشن معرفی خواهد شد که راهی را برای کاربران به منظور دریافت سود از ارزهای دیجیتال ذخیره شده و بدون استفاده خود فراهم می نماید.

برنامه های آینده Swipe شامل ایجاد کمپین هایی ایر دراپ یا توزیع ارز رایگان به منظور بهبود آگاهی جامعه کاربران و نیز جذب کابران بیشتر، ایجاد مشارکت های بیشتر با بازیگران اصلی این حوزه، میزبانی رویدادهای آنلاین و محلی، ارتباط مداوم با جامعه کاربران از طریق شبکه های اجتماعی، میزبانی رویدادهای مشترک بازاریابی با صرافی Binance، انجام ملاقات و جلسه های مجازی، افزودن پشتیبانی برای ارزهای دیجیتال بیشتر، ایجاد مشارکت های معنا دار تر، راه اندازی کارتهای اعتباری برای قاره های آسیا و آمریکا، ایجاد گروه های تلگرامی بیشتر با پشتیبانی از زبان مادری کاربران ناحیه های مختلف، انجام برنامه های ارجاع هستند.

مزایای Swipe

    این شبکه نه تنها تراکنش های رایگانی دارد، بلکه هیچ هزینه ماهانه، ثبت نام و یا خریدی برای کارت های اعتباری خود در نظر نگرفته است.

    پشتیبانی اپلیکیشن کیف پول از سیستم عامل های محبوب اندروید و آی او اس

    ایجاد درگاه ارتباطی مستقیم میان ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات

معایب Swipe

    نسخه موجود اپلیکیشن موبایل عملکرد روانی ندارد.

    پروژه هنوز جدید به شمار رفته نرخ تغییرات در آن زیاد بوده و اغلب تغییرات غیر شفاف هستند.

منبع : swipe

(1 امتیاز) - 5/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *