0

احتمال رسیدن ترون به ۰.۵ دلار

احتمال رسیدن ترون به ۰.۵ دلار
بازدید 282

ترون (TRX) در آخرین اقدام خود، با هدف کاهش عرضه این توکن، یک رویداد توکن‌سوزی گسترده را در ۱۴ فوریه برگزار کرد. در این پست به احتمال رسیدن ترون به ۰.۵ دلار می پردازیم.

احتمال رسیدن ترون به ۰.۵ دلار

طی این رویداد، ۹.۹ میلیون توکن TRX از گردش حذف شد. این تصمیم استراتژیک در راستای تعهد ترون به اجرای اقداماتی به منظور کاهش تورم و تقویت رشد ارزش TRX اتخاذ شده است.

به دنبال این رویداد توکن‌سوزی، قیمت توکن TRX تغییرات قابل‌توجهی را تجربه کرد که منعکس‌کننده احساسات سرمایه‌گذاران نسبت به این توکن است. در حال حاضر، TRX حدود ۰.۱۳۰۱ دلار قیمت دارد.
همچنین ارزش بازار و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن به ترتیب به ۱۱,۴۶۰,۵۵۸,۸۷۶ و ۳۳۵,۱۰۱,۲۹۵ دلار رسیده است. ترون در حال حاضر از نظر ارزش بازار در رتبه دوازدهم قرار دارد.

موجودی در گردش این توکن نیز به ۸۸,۰۶۶,۸۶۳,۸۱۴ واحد رسیده است. جامعه ترون با ترکیبی از اشتیاق و خوش‌بینی محتاطانه به رویداد توکن‌سوزی اخیر واکنش نشان داده است.

بسیاری از اعضا این اقدام ضدتورمی را به عنوان گامی در جهت تقویت اکوسیستم TRX می‌دانند. برخی نیز آن را اقدامی پیشگیرانه توسط ترون، برای حل نگرانی‌ها در مورد تورم و نشان‌دادن تعهد خود به پایداری بلندمدت دانسته‌اند.

شبکه ترون همچنین در ادامه نوآوری‌های خود، یک راه‌حل پیشگامانه لایه ۲ برای شبکه بیت کوین معرفی کرده است. این ابتکار نوآورانه، انقلابی در تعامل‌پذیری اکوسیستم بلاکچین محسوب می‌شود.

با استفاده از این پروتکل جدید، امکان ادغام طیف وسیعی از توکن‌ها، در شبکه بیت کوین وجود خواهد داشت که مسیر را برای افزایش تعامل بین بلاکچین‌ها هموار خواهد کرد.

این حرکت نه تنها برای شبکه ترون، بلکه برای آینده بازار ارزهای دیجیتال یک خبر مهم محسوب می‌شود و تاثیرات زیادی خواهد داشت. این تلاش بلندپروازانه، تعهد ترون به پیشبرد مرزهای فناوری بلاکچین و تقویت همکاری بیشتر در بین پلتفرم‌ها را نشان می‌دهد.

coingape

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *