0

ورود هوش مصنوعی به پالیگان

ورود هوش مصنوعی به پالیگان
بازدید 305

شرکت Polygon Labs یک دستیار هوش مصنوعی به نام Polygon Copilot را در 21 ژوئن معرفی کرد. این شرکت گفت که Polygon Copilot در حوزه مستندسازی پروتکل آموزش دیده و پرسوناهایی را ارائه می‌دهد که می‌توانند این اطلاعات را برای کاربرانی با سطوح مختلف دانش توضیح دهند. در این پست به ورود هوش مصنوعی به پالیگان می پردازیم.

ورود هوش مصنوعی به پالیگان

این دستیار هوش مصنوعی می‌تواند موضوعات مختلف را در حالت‌های “مبتدی” و “پیشرفته” توضیح دهد. علاوه بر این، یک حالت “degen” دارد که تجزیه و تحلیل مربوط به NFT ها، DeFi و کیف‌پول‌ها را ارائه می‌دهد. این حالت درباره میم‌ها هم صحبت می‌کند.

کاربران همچنین می‌توانند به Polygon Copilot دستور دهند zkEVM و NFTهای مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام (POS) را از داخل رابط چت دستیار ضرب کند.
در طول آزمایشی که وب‌سایت CryptoSlate انجام داد، دستیار هوش مصنوعی Polygon Copilot توانست ارزش بازار را نزدیک به سقف واقعی MATIC به دلار تخمین بزند. اما هنگامی که از آن خواسته شد موجودی یک آدرس MATIC را برگرداند، نتوانست این کار را انجام دهد. در عوض، دستورالعمل‌هایی را در مورد چگونگی یافتن آن موجودی ارائه کرد؛ البته از طریق یک برنامه CLI، به جای کاوشگر (explorer) بلاک آنلاین.

تیم پالیگان گفت که به‌منظور جلوگیری از اسپم، محدودیت‌هایی را برای تعداد درخواست‌هایی که کاربران می‌توانند به این ربات ارسال کنند، قرار داده است. با این حال، گفت که کاربران می‌توانند اعتبار بیشتری را از طریق ریفرال و معرفی دوستان کسب کنند. تنظیمات Polygon Copilot نشان می‌دهد که این اعتبارات به صورت روزانه داده می‌شوند. همچنین، به کاربران اجازه داده می‌شود تا OpenAI API خود را برای اعتبار نامحدود وارد کنند.

هوش مصنوعی Polygon Copilot مجهز به GPT-4 OpenAI است؛ اگرچه تنظیمات آن نشان می‌دهد که می‌توان از نسخه‌های دیگر GPT استفاده کرد. این اپلیکیشن توسط شرکتی به نام Layer-E ساخته شده است.

پالیگان آخرین پروژه‌ای است که دستیار هوش مصنوعی خود را راه‌اندازی کرده است. پیش‌تر و در 20 ژوئن، پروژه اولانچ نیز ربات چت خود را با نام AvaGPT معرفی کرده بود. دیگر دستیاران هوش مصنوعی در دنیای رمزارزها عبارت‌اند از: چت ربات Sensei بایننس، افزونه ChatGPT سولانا، چت ربات Amy از Crypto.com و هوش مصنوعی ToolsGPT از شرکت ByBit.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *