0

تحلیل نمودار بیت کوین 16 آذر

نمودار بیت کوین 16 آذر
بازدید 538

قیمت بیت کوین پس از چندین روز نوسان در محدوده ۱۷٬۰۰۰ دلاری، در صعود به بالای آن ناموفق بود و به زیر این سطح سقوط کرد. به نظر می‌رسد که فروشندگان بار دیگر قدرت را در بازار به‌ دست گرفته‌اند و در تلاش برای کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هستند. در این مطلب به تحلیل نمودار بیت کوین 16 آذر می پردازیم.

تحلیل نمودار بیت کوین 16 آذر

این اتفاق در حالی رخ داده که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲۰میلیارد دلار کاهش یافته است و آلت‌ کوین‌ها نیز عمدتاً شاهد افت قیمت خود بوده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته، وضعیت در کل بازار ارزهای دیجیتال مطلوب نبوده است. بیت کوین به زیر ۱۷٬۰۰۰ دلار سقوط کرد و اکنون اندکی کمتر از این سطح، در حدود ۱۶٬۸۰۰ دلار معامله می‌شود.

نمودار بیت کوین 16 آذر
نمودار بیت کوین 16 آذر

بر اساس داده‌های بازار، در حالی که قیمت بیت کوین در ۷ روز گذشته شاهد رشد ۲.۲درصدی بوده، در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱.۲درصد کاهش یافته است.

طی چند روز گذشته،‌ دامیننس یا نرخ تسلط بیت کوین، شاخصی که سهم بازار بیت کوین را نسبت به کل بازار اندازه‌گیری می‌کند،‌ روندی صعودی داشته است. این یعنی چیرگی بیت کوین بر بازار در این مدت بیشتر شده است.

بازار آلت کوین‌ها سراسر قرمز

همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، در ۲۴ ساعت گذشته، بازار آلت‌ کوین‌ها نیز عمدتاً قرمز پوش شده است.

نمودار بیت کوین 16 آذر
نمودار بیت کوین 16 آذر

البته با وجود روند نزولی کنونی، برخی از آلت کوین‌ها عملکرد بسیار خوبی داشتند. به‌عنوان مثال، قیمت رادیکس (XRD) در شبانه‌روز گذشته بیش از ۱۷درصد افزایش یافته است تا در ۲۴ ساعت گذشته، بهترین عملکرد را در میان ۱۰۰ آلت کوین برتر بازار به نام خود ثبت کند.

پس از رادیکس، فرکس (FXS) و تراست والت توکن (TWT) به ترتیب با رشد ۵.۱درصدی و ۴.۴درصدی جایگاه‌های دوم و سوم را به خود اختصاص داده‌اند.

در مقابل، توکنایز اکسچنج (TKX)، اکسی اینفینیتی (AXS) و اپتوس (APT) با افت ۸.۵درصدی، ۷.۹درصدی و ۷.۱درصدی بدترین عملکرد را در شبانه‌روز گذشته داشته‌اند.

منبع : cryptopotato

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *