0

آیا میدانستید مخترع بیت کوین یک سازمان است ؟

مخترع بیت کوین یک سازمان است
بازدید 388

رائول پال، مدیر سابق گلدمن ساکس، نظریه‌ای در مورد سازمان‌هایی دارد که می‌توانستند بیت کوین (BTC) ایجاد کنند. آیا میدانستید مخترع بیت کوین یک سازمان است ؟

مخترع بیت کوین یک سازمان است

مدیرعامل Real Vision در مصاحبه جدیدی گفت که فکر می‌کند ساتوشی، مخترع ناشناس بیت کوین، ممکن است دولت‌های ایالات متحده و بریتانیا باشند.

پال می‌گوید که او معتقد است مؤسس BTC در واقع فقط گروهی از کارمندان دولت در آژانس امنیت ملی ایالات متحده (NSA) و ستاد ارتباطات دولت بریتانیا (GCHQ) بوده است که وظیفه آزمایش راه‌حل‌های احتمالی برای مقابله با تهدیدات آینده برای تسلط پول بین‌المللی غرب را بر عهده داشتند.
مدیر سابق گلدمن ساکس می‌گوید که در سال 2013 یا 2014 با یکی از مقامات وزارت دفاع آمریکا درباره چنین تهدیدهایی صحبت کرده است. آنها به طور دوره‌ای با افرادی مثل من و متفکران دیگری که به بحران‌ها و چیزهایی ازاین‌قبیل نگاه می‌کنند، تماس می‌گیرند؛ زیرا وظیفه آنها ارزیابی ریسک است. آن مقامات وزارت دفاع آمریکا گفت: «ما نگران بدهی هستیم، ما نگران انفجار سیستم هستیم.» گفتم: «بله، معلوم است. همه هستند.» او گفت: «این یکی از چیزهایی است که آنها باید به آن توجه کنند؛ اگر غرب کنترل پول و بدهی و هر چیز دیگری را از دست بدهد چه اتفاقی می‌افتد؟» و من گفتم، «فکر می‌کنم پاسخ وجود دارد و بیت کوین است.» و فکر می‌کنم دولت ایالات متحده و دولت بریتانیا آن را اختراع کرده‌اند: NSA و GCHQ در بریتانیا که دو مرکز جهانی رمزارزها هستند…

به گفته پال، انتشار بیت کوین در اوج بحران مالی 2008 و همچنین چرخه‌های هاوینگ آن به این نظریه اعتبار می‌بخشد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *