0

میزان محبوبیت دوج کوین در جهان

محبوبیت دوج کوین در جهان
بازدید 593

بر اساس مطالعات انجام‌شده، شهروندان ترکیه علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال مخصوصا دوج کوین (DOGE) دارند.
نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که ترکیه در رتبه دوم جستجوهای مرتبط با رمزارز در سراسر جهان و رتبه اول برای جستجوهای مرتبط با دوج کوین قرار دارد. در این مطلب به بررسی محبوبیت دوج کوین در جهان می پردازیم.

محبوبیت دوج کوین در جهان

رکود بازار کریپتو به این معنی نیست که علاقه به آن نیز کاهش یافته است. یک مطالعه جدید از پلتفرم آموزشی ارزهای دیجیتال CryptoManiaks نشان می‌دهد که بسیاری از کشورها هنوز هم در اینترنت به دنبال اطلاعات مربوط به رمزارزها هستند.
بر اساس این مطالعه، هلند با 8.2 درصد و ترکیه با 5.5 درصد از جمعیتی که مطالب مربوط به کریپتو را جستجو می‌کنند، دو رتبه اول را به خود اختصاص داده‌اند. در این میان، ترکیه به ویژه 4.7 میلیون جستجو را به خود اختصاص داده که در رتبه اول جستجو قرار دارد.
تعداد جستجوی‌های ماهانه مربوط به دوج کوین، برابر با 812000 جستجو بوده که این تقریباً دو برابر اتریوم است؛ همچنین ETH، نیز سومین رمزارز با بیشترین میزان جستجو است.
یکی از سخنگویان CryptoManiaks در این مورد اظهار داشت:محبوبیت دوج کوین در جهان

محبوبیت دوج کوین در تعداد قابل‌توجهی از کشورها از اتریوم پیشی گرفته است، این کوین بیشترین (نزدیک به 2 میلیون) جستجوی ماهانه در سراسر جهان دارد.

در حالی که ایالات متحده و بریتانیا بازیگران اصلی صنعت ارزهای دیجیتال در جهان هستند، اما به دلیل تعداد جستجوهایی که معادل اندازه جمعیت خود دارند، در رتبه‌های برتر قرار ندارند. ایالات متحده با 1.9٪ از جمعیت جستجوی این عبارات در رتبه پانزدهم قرار دارد، در حالی که بریتانیا با 2.6٪ جایگاه دوازدهم را به خود اختصاص داده است.

cointelegraph

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *