0

مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ

مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ
بازدید 422

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا (فیسبوک سابق)، برای مبارزه در قفس در مسابقات UFC در زمین Octagon (هشت‌ضلعی) مستقر در لاس وگاس آماده می‌شوند. پس از اینکه زاکربرگ چالش ماسک را برای مسابقه در قفس پذیرفت، چشم همه به این مبارزه پرهیجان دوخته شده است. در این پست به بررسی جزییات مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ می پردازیم.

مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ

اما علت این مبارزه چیست؟ شرکت متا اخیراً اعلام کرده که قصد دارد یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز را برای رقابت با توییتر راه‌اندازی کند. در واکنش به این خبر، ماسک، مدیرعامل متا را یک «کپی‌کار» نامید. پس از آن که ماریو نوفل، سرمایه‌گذار، جزئیاتی را در مورد رقیب توییتر به نام «Threads» فاش کرد، این تنش تشدید شد. متا هم طی یک جلسه داخلی، برنامه جدید خود را که شبیه به اینستاگرام است و پروتکل غیرمتمرکز رسانه اجتماعی ActivityPub را ادغام می‌کند، به نمایش گذاشت.

پاسخ ماسک به ماریو نوفل، بحث داغی را در مورد مبارزه در قفس آغاز کرد. کاربران توییتر به ماسک هشدار دادند که زاکربرگ اکنون جوجیتسو برزیلی (یک ورزش رزمی) کار می‌کند و بهتر است مراقب باشد. بااین‌حال، ماسک پاسخ داد که من برای مسابقه در قفس آماده هستم، اگر او باشد. وی همچنین گفت: من

مطمئنم که دنیا نمی‌تواند صبر کند تا به طور انحصاری زیر دست زک باشد و هیچ گزینه دیگری وجود نداشته باشد.

پس از آن، در واکنش به استوری زاکربرگ در اینستاگرام که نوشته بود: «Send Me Location – مکان را برای من بفرست»، ماسک با دو کلمه پاسخ داد: «Vegas Octagon».

اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا این مسابقه در قفس واقعاً برگزار می‌شود یا خیر، خبر مبارزه این دو میلیاردر به‌سرعت در رسانه‌ها و پلتفرم‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود!

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *