0

قرار گیری پپه در کنار بیت کوین و اتریوم

قرار گیری پپه در کنار بیت کوین و اتریوم
بازدید 401

رمزارز پپه (PEPE)، میم‌کوینی با تم قورباغه، با فهرست شدن در پلتفرم بنیاد جمینی (Gemini Foundation)، به یک نقطه عطف بزرگ دست یافته و به یکی از معدود میم‌کوین‌هایی تبدیل شده که به چنین دستاوردی رسیده است. در این پست به قرار گیری پپه در کنار بیت کوین و اتریوم می پردازیم.

قرار گیری پپه در کنار بیت کوین و اتریوم

قرارداد آتی دائمی PEPEGUSD اکنون برای کاربران در بیش از 30 کشور فعال است و به آنها اجازه می‌دهد تا از رمزارز خود برای مدیریت ریسک و ایجاد بازدهی استفاده کنند. فهرست شدن این رمزارز در پلتفرم بنیاد جمینی بسیار مهم است؛ زیرا پپه را به سومین رمزارزی تبدیل می‌کند که در کنار بیت‌کوین و اتریوم در این پلتفرم فهرست شده است.
تصمیم پلتفرم بنیاد جمینی برای حمایت از رمزارز پپه جای تعجب ندارد؛ زیرا این صرافی یکی از بزرگترین دارندگان (هولدرهای) این رمزارز محسوب می‌شود. پپه دارای یک جامعه بزرگ است که همچنان در حال رشد بوده و در طول زمان از علاقه نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران خرد نسبت به خود بهره‌مند شده است.

علی‌رغم رشد فوق‌العاده پپه در زمان راه‌اندازی که باعث شد به جمع 100 توکن برتر بر اساس ارزش بازار وارد شود، برخی از سرمایه‌گذاران این رمزارز هنوز در ضرر هستند. با این حال، این میم کوین قورباغه‌ای شاهد عملکردهای چشمگیری در مقایسه با رقبای برتر خود، یعنی دوج‌کوین و شیبا بوده است. در ماه می، نفوذ پپه از نظر مشارکت اجتماعی به طور سهموی افزایش یافت، که از بیت‌کوین و شیبا پیشی گرفت.
در زمان نگارش این خبر، پپه در محدوده قیمتی 0.000001567 دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده حدود 3 درصد افت در 24 ساعت گذشته است. در حالی که باید دید که فهرست شدن در بنیاد جمینی چگونه بر عملکرد آینده این رمزراز تأثیر می‌گذارد، این یک دستاورد قابل‌توجه برای برای پپه است؛ چون لیست شدن در یک صرافی بزرگ رمزارزی در ایالات متحده بدون شک باعث افزایش قرار گرفتن در معرض دید و به طور بالقوه جذب سرمایه‌گذاران بیشتری می‌شود که می‌تواند رشد بیشتر این میم کوین را به همراه داشته باشد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *