0

زمان صعود اتریوم کی آغاز می شود

زمان صعود اتریوم
بازدید 610

مایک مک‌گلون، استراتژیست ارشد کامودیتی در بلومبرگ، با نگاهی به شرایط اقتصاد کلان و سیاست‌های احتمالی فدرال رزرو، عقیده دارد که ارزهای دیجیتال در سال آینده به‌مراتب عملکرد بهتری از دارایی‌های سنتی خواهند داشت. در این مطلب به بررسی زمان صعود اتریوم می پردازیم.

زمان صعود اتریوم

مک‌گلون در تحلیل جدید خود خاطرنشان می‌کند که در سال ۲۰۲۲، ارزش بازار ارزهای دیجیتال تا اوایل دسامبر، ۱.۳تریلیون دلار کاهش یافته که رقمی تقریباً معادل با کاهش مجموع ارزش بازار آمازون و گوگل بوده است.

این استراتژیست می‌گوید که این ارقام نشان می‌دهند که بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال هنوز در مرحله ابتدایی رشد خود قرار دارد.

مگ‌گلون افزود :

سخت‌گیرانه‌ترین سیاست‌های پولی انقباضی فدرال رزرو در ۴۰ سال گذشته دلیل خوبی برای ایجاد روند نزولی اقتصاد کلان است، اما در سال ۲۰۲۳ احتمالاً در مورد دارایی‌هایی باشد که از چرخش سیاست‌های بانک مرکزی سود خواهند برد. اگر آنها به سمت کاهش سخت‌گیری‌ها حرکت نکنند، جهان ممکن است به‌شدت به سمت رکود حرکت کند که پیامدهایی برای همه دارایی‌های پرریسک خواهد داشت. وضعیت پایه در اقتصاد ما یک دوره طولانی کاهش تورم است که نتیجه آن رشد بازار ارزهای دیجیتال خواهد بود؛ همان طور که شاخص بلومبرگ گلسی کرپیتو نیز آن را تأیید می‌کند.

این استراتژیست می‌گوید سلطه استیبل کوین‌ها در میان پنج دارایی بزرگ دیجیتال از نظر حجم بازار، در واقع ارزشمند‌بودن اتریوم را نشان می دهد. او خاطرنشان کرد این فناوری زیربنایی اتریوم است که امکان انجام معاملات سریع و ارزان این دلارهای دیجیتالی را فراهم می‌کند

مگ‌گلون در پایان گفت:

پیش‌داوری ما بر این اصل استوار است که در بلندمدت رقبای کمی وجود خواهند داشت که این فناوری پیشرفته از انجام آن چیزی باز دارند که بازارهای آتی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله انجام دادند. از توکن‌های غیرمثلی و صرافی‌های غیرمتمرکز از جمله پیشرفت‌های دیگری هستند که استفاده از آن‌ها توسط اتریوم ممکن شده است.

dailyhodl

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *