0

رشد ۱۰۰ درصدی GORILLA

رشد ۱۰۰ درصدی GORILLA
بازدید 381

میم کوین گوریل (GORILLA) با رشد بیش از ۱۰۰ درصدی قیمت خود در ۲۴ ساعت گذشته، بار دیگر توجه معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است. در این پست به بررسی رشد ۱۰۰ درصدی GORILLA می پردازیم.

رشد ۱۰۰ درصدی GORILLA

بر اساس داده‌های سایت کوین مارکت کپ، قیمت گوریل در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۰ درصد رشد کرده و به ۰٫۰۰۴۵ دلار رسیده است. البته در زمان نگارش این خبر، قیمت گوریل به محدوده ۰٫۰۰۴۱ دلار عقب‌نشینی کرده، اما در بازه روزانه، همچنان یک رشد قابل‌توجه ۹۱ درصدی را نشان می‌دهد.

رشد ۱۰۰ درصدی GORILLA

همزمان با این رشد قیمتی، ارزش بازار گوریل هم با یک رشد ۹۱ درصدی در همان بازه، به ۳٫۲۲ میلیون دلار رسیده است. اما آنچه که در مورد گوریل بیشتر خودنمایی می‌کند، حجم معاملات ۲۴ ساعته آن است که با بیش از ۱،۵۴۹ درصد رشد، به ۴٫۲۴ میلیون دلار افزایش یافته است.

به دنبال این رشد قابل‌توجه، گوریل بار دیگر در جمع ترندهای بازار کریپتو قرار گرفته و رتبه سوم این جدول را به خود اختصاص داده است. دلیل رشد قابل‌توجه قیمت گوریل، آن هم در زمانی که ارزش کل بازار کریپتو با یک افت ۰٫۸ درصدی به ۱٫۶۵ تریلیون دلار کاهش یافته، نزدیک شدن به زمان راه‌اندازی لانچ‌پد اکوسیستم آن، با نام Gorilla Pad پس از ۳ ماه توسعه باشد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *