0

دلایل رشد فلوکی اینو

دلایل رشد فلوکی اینو
بازدید 328

فلوکی، یک پروژه رمزارزی که به عنوان رقیب شیبا اینو ظاهر شده است، به‌روزرسانی نقشه‌راه 2023 خود را اعلام کرد که نشان می‌دهد این پروژه به چند وعده کلیدی خود نزدیک شده است. در این پست به دلایل رشد فلوکی اینو می پردازیم.

دلایل رشد فلوکی اینو

طبق گزارش‌ها، توسعه‌دهندگان این پروژه روی چندین ارتقاء کار کرده‌اند که انتظار می‌رود عملکرد و پذیرش پروتکل این رمزارز را به میزان قابل‌توجهی بهبود بخشد. مهم‌ترین ارتقاء FLOKIFi Locker است که پرداخت‌های بومی، مکانیسم‌های سوزاندن، برنامه ارجاع و سایر قابلیت‌ها را فعال می‌کند. تیم رمزارز فلوکی کد را برای بررسی توسط حسابرس امنیت بلاکچین Certik ارسال کرده است و انتظار دارد به زودی تاییدیه دریافت کند. پس از تایید، این ارتقا در شبکه اصلی راه‌اندازی می‌شود و کاربران را قادر می‌‌سازد از ویژگی‌های جدید بهره‌مند شوند.
تیم فلوکی همچنین در حال ادغام پروتکل اصلی وام‌دهی و استقراض DeFi است که به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از توکن‌های خود، استیبل‌کوین‌ها و سایر رمزارزها را قرض کنند. انتظار می‌رود که این ادغام هفته آینده تکمیل شود و کاربران را قادر می‌سازد از عملکرد جدید بهره‌مند شوند.

به‌روز‌رسانی‌های دیگر شامل ویژگی استیکینگ و طراحی مجدد FLOKIFi برای کاربرپسندتر کردن آن است. ویژگی استیکینگ در حال حاضر در حال عیب‌یابی است و به محض تکمیل بررسی‌های داخلی فعال می‌شود. طراحی مجدد FLOKIFi نیز تقریباً کامل شده است و بررسی‌های نهایی برای راه‌اندازی در حال انجام است.
علاوه بر این ارتقاها، فلوکی قصد دارد تا اواخر سال جاری والهالا (Valhalla) را در شبکه اصلی راه‌اندازی کند. والهالا محصول کاربردی اصلی پروژه فلوکی است و یک بازی متاورسی است که به کاربران امکان می‌دهد تا توکن‌های در گردش را قفل کنند. این بازی دارای Play To Earn، Battle Arenas و یک نسخه چینی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد از استیکینگ خود نیز سود کسب کنند.
بر اساس داده‌های بازار، توکن فلوکی در 24 ساعت گذشته 22 درصد افزایش یافته که احتمالاً به دلیل اخبار مربوط به نقشه‌راه و جهش اخیر قیمت بیت‌کوین است. توسعه‌دهندگان این پروژه سخت تلاش کرده‌اند تا به وعده‌های خود عمل کنند و اکنون به راه‌اندازی چندین ارتقاء کلیدی نزدیک شده‌اند. نقشه‌راه فلوکی بلندپروازانه است و دیدن اینکه پروژه در ماه‌های آینده چگونه تکامل می‌یابد، جالب خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *